149,450 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 14
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 15
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 16
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 17
149,450 € (2,533 €/m²)
59 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 59m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad

Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan površine 59m², smešten na jednoj od najlepših lokacija na Novom Naselju – između parka, vrtića, škole i autobuske stanice, okružen sa 250 besplatnih parking mesta!
Stan se nalazi na 7. spratu u kvalitetnoj zgradi iz 1980-ih, sa dva lifta (putnički i teretni), što omogućava lako useljenje i dodatni komfor u svakodnevnom životu.
Posebna prednost ovog stana je dvostrana orijentacija što obezbeđuje odličnu osvetljenost, prirodnu ventilaciju tokom celog dana i prelep, otvoren panoramski pogled na horizont grada.
Struktura stana je izuzetno funkcionalna: dnevna soba sa kuhinjom, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo, terasa i francuski balkon. Sve prostorije su komforne i lepo raspoređene.
Zgrada poseduje biciklanu, a uz stan se dobija i tavanski prostor.
Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, što omogućava kupovinu putem stambenog kredita.
Odličan izbor za porodičan život! ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudi........................STAMENKOVIĆ NEKRETNINE -NOVI SAD , Upisan U Reg. Pos. Broj 1170

Detalji o nekretnini

ID oglasa
536702
Objavljeno
24.03.2026
Ažuriran
24.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

59m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

7. sprat

Kreditni kalkulator