177,160 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
177,160 € (2,953 €/m²)
60 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 60m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se 2.0 stan u NOVOM SADU,BULEVAR OSLOBODJENJA, površine 60 m2.Stan je renoviran i moguće ga je organizovati u dvoiposoban. Odvojena kuhinja i posebno WC sa prirodnim ventilacijama, ostava sa vešerajom .Ostaje kuhinjska oprema,tri velika plakara sa ogledalskim vratima , tri komode.Prelep pogled se pruža iz svih prostoia.Svi potrebni sadržaji su u blizini stana. Vrhunska povezanost i sa ostalim delovima grada. Zgrada poseduje dve biciklane i dovoljno parkinga oko zgrade.U cenu je uračunata i agencijska provizija.Pozovite da pogledate ovaj odličan stan.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
531273
Objavljeno
08.03.2026
Ažuriran
29.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

60m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

7. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2952.67 €

Učešće 35,432 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
859 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
141,728 €
Učešće
35,432 €
Ukupna kamata
64,395 €
Ukupno plaćanje
206,123 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene dvosobnih stanova - Bulevar Oslobodjenja

Bulevar Oslobodjenja
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 2.11% viša od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Bulevar Oslobodjenja

Prosečna cena: 2891.70 €/m²

Ova nekretnina je 2.04% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Bulevar Oslobodjenja

Prosečna veličina: 59 m²

2,892 €
Prosečna godišnja cena
+10%
Trend cena (godišnje)
69
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

KLJUČ NEKRETNINE

Registarski broj

360

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Oslobodjenja

Kvadratura

60m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KLJUČ NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Bulevar Oslobodjenja

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije