125,675 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 46m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 46m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 46m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 46m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 46m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
125,675 € (2,732 €/m²)
46 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 46m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije

Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

- Direktna prodaja od investitora -
- 2.750Eur/m2 -
- Neto površina stana 45.70m2 -
- Rok završetka radova 01.12.2026. godine -
- Ulazni hodnik, kupatilo, dnevna soba i trpezarija, kuhinja, terasa -
- U cenu uračunat PDV (10%), moguć je povrat istog za kupce prve nekretnine -
- Mogućnost kupovine garažnih mesta -

O lokaciji:
U ovom delu grada nalaze se železnička i autobuska stanica, tržni centar BIG, a ako se odlučite za vožnju automobilom, za samo nekoliko minuta stižete u centar grada, a isto važi i za autoput (3,5km).

O projektu:
Zgrada je projektovana tako da pruži komfor i udobnost, ne samo kroz prostrane stambene jedinice, već i kroz široke hodnike i prostrane terase. Struktura stanova obuhvata kvadrature od 27 m² do 117 m². Prizemlje i tri sprata zgrade sadržaće ukupno 41 stambenu jedinicu, 34 garažna mesta (podzemna garaža) i 10 parking mesta u dvorištu.

Za sve dodatne informacije, obratite se na ili *****. Agencija N Nekretnine, reg. br. posrednika 1405, Alekse Šantića 64, Novi Sad.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
531034
Objavljeno
07.03.2026
Ažuriran
29.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

46m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2732.07 €

Učešće 25,135 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
609 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
100,540 €
Učešće
25,135 €
Ukupna kamata
45,681 €
Ukupno plaćanje
146,221 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene dvosobnih stanova - Salajka

Salajka
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 10% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Salajka

Prosečna cena: 3035.78 €/m²

Ova nekretnina je 9.25% manja od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Salajka

Prosečna veličina: 51 m²

3,036 €
Prosečna godišnja cena
+12%
Trend cena (godišnje)
70
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

N NEKRETNINE

Registarski broj

1405

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Salajka

Kvadratura

46m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

N NEKRETNINE

Slične nekretnine

Parking garaža in Salajka

Prodaja, parking/garaža, 13m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije

22,000 €

Salajka

13