179,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 63m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 63m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 63m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 63m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 63m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 63m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 63m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 63m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 63m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 63m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
179,000 € (2,841 €/m²)
63 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 63m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije

Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju trosoban stan 63m2, na prvom spratu u zgradi sa liftom u Čika Stevinoj ulici, Nova Detelinara.
Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, ostava, kupatilo, toalet i terasa. Stan se prodaje kompletno namešten i ne zahteva dodatna ulaganja. Mesečni troškovi su niski (grejanje je na gas, plaćanje po potrošnji samo u sezoni).
Zgrada je dobro održavana, poseduje video nadzor, prilaz za invalide, u neposrednoj blizini Detelinarske pijace i svih sadržaja neophodnih za život.
Na cenu se dodaje posrednička naknada 3%.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
526408
Objavljeno
24.02.2026
Ažuriran
14.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

63m²

Sobe

3

Kupatila

0

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2841.27 €

Učešće 35,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
868 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
143,200 €
Učešće
35,800 €
Ukupna kamata
65,063 €
Ukupno plaćanje
208,263 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene trosobnih stanova - Nova Detelinara

Nova Detelinara
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 8.6% viša od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Nova Detelinara

Prosečna cena: 2616.39 €/m²

Ova nekretnina je 14.78% manja od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Nova Detelinara

Prosečna veličina: 74 m²

2,616 €
Prosečna godišnja cena
+7%
Trend cena (godišnje)
81
Dan na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SALGOR NEKRETNINE

Registarski broj

1639

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Nova Detelinara

Kvadratura

63m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SALGOR NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Nova Detelinara

Prodaja, trosoban stan, 80m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije

180,250 €

Nova Detelinara

3 sobe 0 80
Stan in Nova Detelinara

Prodaja, trosoban stan, 69m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije

221,450 €

Nova Detelinara

3 sobe 0 69
Stan in Nova Detelinara

Prodaja, trosoban stan, 73m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije

255,000 €

Nova Detelinara

3 sobe 0 73
Stan in Nova Detelinara

Prodaja, jednosoban stan, 44m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije

124,000 €

Nova Detelinara

1 soba 0 44
Stan in Nova Detelinara

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije

132,550 €

Nova Detelinara

1 soba 0 42
Stan in Nova Detelinara

Prodaja, garsonjera, 25m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije

87,500 €

Nova Detelinara

0 soba 0 25
Stan in Nova Detelinara

Prodaja, trosoban stan, 54m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije

144,200 €

Nova Detelinara

3 sobe 0 54
Stan in Nova Detelinara

Prodaja, dvosoban stan, 43m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije