200,850 €
  • Prodaja, trosoban stan, 58m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 58m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 58m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 58m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 58m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 58m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 58m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 58m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 58m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 58m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 58m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
200,850 € (3,463 €/m²)
58 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 58m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju stan od 58m² u novijoj zgradi u ulici Augusta Cesarca, Novi Sad.

Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Nalazi se na 5. spratu u zgradi od 5 spratova.

Zgrada poseduje zajedničko dvorište sa parking mestima za stanare, što dodatno doprinosi praktičnosti svakodnevnog života.

Agencijska provizija od 3% je uračunata u navedenu cenu.

Za sve dodatne informacije, obratite se na broj telefona 06*/****-*** ili 06*/****-***, Nikola Ljuboja, Alekse Šantića 64, N-NEKRETNINE, upisan u registar posrednika 1405.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
517726
Objavljeno
31.01.2026
Ažuriran
08.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

58m²

Sobe

3

Kupatila

0

Sprat

5. sprat

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3462.93 €

Učešće 40,170 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
974 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
160,680 €
Učešće
40,170 €
Ukupna kamata
73,005 €
Ukupno plaćanje
233,685 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene trosobnih stanova - Bulevar Oslobodjenja

Bulevar Oslobodjenja
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 29.02% viša od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Bulevar Oslobodjenja

Prosečna cena: 2684.03 €/m²

Ova nekretnina je 19.6% manja od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Bulevar Oslobodjenja

Prosečna veličina: 72 m²

2,684 €
Prosečna godišnja cena
+6%
Trend cena (godišnje)
107
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

N NEKRETNINE

Registarski broj

1405

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Oslobodjenja

Kvadratura

58m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

N NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Bulevar Oslobodjenja

Prodaja, dvosoban stan, 55m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije

147,300 €

Bulevar Oslobodjenja

2 sobe 0 55
Stan in Bulevar Oslobodjenja

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije

123,600 €

Bulevar Oslobodjenja

2 sobe 0 52
Stan in Bulevar Oslobodjenja

Prodaja, trosoban stan, 86m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije

257,500 €

Bulevar Oslobodjenja

3 sobe 0 86
Stan in Bulevar Oslobodjenja

Prodaja, jednosoban stan, 38m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije

133,900 €

Bulevar Oslobodjenja

1 soba 0 38
Stan in Bulevar Oslobodjenja

Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije

418,000 €

Bulevar Oslobodjenja

4 sobe 0 110
Stan in Bulevar Oslobodjenja

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije

118,450 €

Bulevar Oslobodjenja

1 soba 1 kupatilo 39
Stan in Bulevar Oslobodjenja

Prodaja, trosoban stan, 73m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije

206,000 €

Bulevar Oslobodjenja

3 sobe 0 73