102,880 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 42m², Petrovaradin, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 42m², Petrovaradin, Novi Sad - image 2
102,880 € (2,450 €/m²)
42 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 42m², Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Nova adresa komfora- Petrovaradin 2027

*Lokacija: Petrovaradin

*Objekat: Višeporodični stambeni objekat

*Tip objekta: Po+P+3+Pk

*Površina stanova: od 29 m² do 101 m²

*Garažna mesta

*Početak radova: decembar 2024.

*Završetak radova: april 2027

OPREMA I STANDARD IZVOĐENJA

*Grejanje na gas – ekonomičan i pouzdan sistem, sa zasebnim merenjem i kontrolom grejanja za svaki stan
*Šestokomorna PVC stolarija nemačkog profila
*Sigurnosna ulazna vrata čelične konstrukcije, elegantnog dizajna u prirodnoj boji drveta
*Staklene ograde na balkonima
*Tarkett troslojni parket debljine 14 mm, sa kraljevskom lajsnom visine 6 cm
*Geberit ugradni vodokotlić, bojler Gorenje 80L
*Demit fasada sa izolacijom debljine 10 cm
*Betonska krovna ploča debljine 20 cm + dodatna izolacija od kamene vune 20 cm

PRIMER STANA

*Površina: 42.50m²

*Sprat: II sprat

*Tip: Dvosoban

*Cena (sa agencijskom provizijom): 102.880,00 EUR

*Stan se odlikuje savršenom funkcionalnošću i kvalitetom završne obrade, idealan za pojedince ili parove koji žele moderan dom u mirnom delu Petrovaradina, sa brzom vezom ka centru Novog Sada.

***Agencija Dva zvona 1963***
+06*/****-***

Detalji o nekretnini

ID oglasa
516770
Objavljeno
29.01.2026
Ažuriran
10.02.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

42m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

2. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2449.52 €

Učešće 20,576 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
499 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
82,304 €
Učešće
20,576 €
Ukupna kamata
37,395 €
Ukupno plaćanje
119,699 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene dvosobnih stanova - Petrovaradin

Petrovaradin
Novi Sad

Cena ove nekretnine je 3.99% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Petrovaradin

Prosečna cena: 2551.33 €/m²

Ova nekretnina je 14.7% manja od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Petrovaradin

Prosečna veličina: 49 m²

2,551 €
Prosečna godišnja cena
+11%
Trend cena (godišnje)
109
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Agencija za nekretnine DVA ZVONA 1963

Registarski broj

1472

Lokacija

Novi Sad

Petrovaradin

Kvadratura

42m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Kuća in Sremska Kamenica

Prodaja, kuća, 134m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

398,000 €

Sremska Kamenica

3 sobe 0 134
Prodaja, kuća, 134m², Sremska Kamenica, Petrovaradin