136,475 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 53m², Petrovaradin, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 53m², Petrovaradin, Novi Sad - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 53m², Petrovaradin, Novi Sad - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 53m², Petrovaradin, Novi Sad - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 53m², Petrovaradin, Novi Sad - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 53m², Petrovaradin, Novi Sad - image 6
136,475 € (2,575 €/m²)
53 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 53m², Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

PRODAJA - STAN – Petrovaradin, podnožje tvrđave
*Na prodaju 2.5-soban stan na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu, u na uređenoj gradskoj zoni.

*Površina: 53 m²

*Sprat: prvi

*Zgrada: manji stambeni objekat sa ukupno dva sprata

*Struktura stana:

*ulazni hodnik
*dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom
*dve spavaće sobe
*kupatilo
*terasa

*Stan je idealnog rasporeda, funkcionalan i pogodan kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju.

*Mirna gradska zona, porodične kuće i manji objekti
*Blizina: centra Petrovaradina, Osnovne škole „Jovan Dučić“, crkve i univera
*Povezanost: odlična veza sa Novim Sadom (Varadinski / Duga most)

*Kompletna infrastruktura

*Kvalitetna novogradnja

*Mirno okruženje, a nadomak grada

Za više informacija, planove i rezervacije – pozovite na vreme.

***Agencija Dva zvona 1963***
+06*/****-***

Detalji o nekretnini

ID oglasa
512917
Objavljeno
18.01.2026
Ažuriran
04.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

53m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

1. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2575.00 €

Učešće 27,295 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
662 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
109,180 €
Učešće
27,295 €
Ukupna kamata
49,606 €
Ukupno plaćanje
158,786 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene dvosobnih stanova - Petrovaradin

Petrovaradin
Novi Sad

Cena ove nekretnine je 0.93% viša od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Petrovaradin

Prosečna cena: 2551.33 €/m²

Ova nekretnina je 7.64% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Petrovaradin

Prosečna veličina: 49 m²

2,551 €
Prosečna godišnja cena
+11%
Trend cena (godišnje)
118
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Agencija za nekretnine DVA ZVONA 1963

Registarski broj

1472

Lokacija

Novi Sad

Petrovaradin

Kvadratura

53m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Kuća in Sremska Kamenica

Prodaja, kuća, 134m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

398,000 €

Sremska Kamenica

3 sobe 0 134
Prodaja, kuća, 134m², Sremska Kamenica, Petrovaradin