648,900 €
  • Prodaja, stan, 172m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, stan, 172m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, stan, 172m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, stan, 172m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, stan, 172m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, stan, 172m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, stan, 172m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, stan, 172m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, stan, 172m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, stan, 172m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, stan, 172m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, stan, 172m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, stan, 172m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
648,900 € (3,773 €/m²)
172 m²
5 Soba

Prodaja, stan, 172m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se 5.0 stan u NOVOM SADU, SOMBORSKI BULEVAR površine 172m2 + krovna terasa oko 200m2. RETKO NA TRŽIŠTU. Lift ide direktno u stan. Izlaz na krovnu terasu otvorenog pogleda. Visoko kvalitetan stan, vrhunskog kvaliteta i opreme. Dvostrano orijentisan, sklonjen sa Buleavara. Blizina svih potrebni sadržaja za život, Škola, vrtić, megamarketi kao i ostali sadržaji. Odlično je povezan sa ostalim delovima grada. Mogučnost kupovine putem kredita. Poseduje garažno mesto u suterenu zgrade. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate ovaj stan.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
503035
Objavljeno
15.12.2025
Ažuriran
10.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

172m²

Sobe

5

Kupatila

0

Sprat

3. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3772.67 €

Učešće 129,780 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
3,146 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
519,120 €
Učešće
129,780 €
Ukupna kamata
235,864 €
Ukupno plaćanje
754,984 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene petosobnih i većih stanova - Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar patrijarha Pavla
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 28.63% viša od prosečne cene petosobnog stana na lokaciji Novi Sad Sve Podlokacije

Prosečna cena: 2932.88 €/m²

Ova nekretnina je 50.73% veća od prosečne veličine petosobnog stana na lokaciji Novi Sad Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 114 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

KLJUČ NEKRETNINE

Registarski broj

360

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar patrijarha Pavla

Kvadratura

172m²

Struktura

5 Soba

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KLJUČ NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Bulevar patrijarha Pavla

Prodaja, trosoban stan, 82m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije

236,900 €

Bulevar patrijarha Pavla