124,600 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
124,600 € (2,112 €/m²)
59 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 59m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije

Adice, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, ADICE površine 59m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Odličan raspored prostorija. Nalazi se u mirnoj ulici u blizini glavnih saobraćajnica. Dobro povezan sa ostalim delovima grada. Podno grejanje u stanu. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
493352
Objavljeno
19.11.2025
Ažuriran
10.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

59m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2111.86 €

Učešće 24,920 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
604 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
99,680 €
Učešće
24,920 €
Ukupna kamata
45,290 €
Ukupno plaćanje
144,970 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene dvosobnih stanova - Adice

Adice
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 3.32% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Adice

Prosečna cena: 2184.44 €/m²

Ova nekretnina je 27.95% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Adice

Prosečna veličina: 46 m²

2,184 €
Prosečna godišnja cena
+13%
Trend cena (godišnje)
178
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

KLJUČ NEKRETNINE

Registarski broj

360

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Adice

Kvadratura

59m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KLJUČ NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Adice

Prodaja, jednosoban stan, 26m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije

58,800 €

Adice

1 soba 0 26