58,800 €
  • Prodaja, stan, 33m², Pantelej, Niš - image 1
  • Prodaja, stan, 33m², Pantelej, Niš - image 2
58,800 € (1,782 €/m²)
33 m²
1 Kupatilo

Prodaja, stan, 33m², Pantelej, Niš

Pantelej, Niš Srbija

Opis nekretnine

U ponudi je garsonjera u novogradnji u Donjoj Vrežini. Površine je 32,66m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, kombinovane sobe i kupatila. U gradnji se koriste kvalitetni materijali, na podu je parket, stolarija je PVC profila, grejanje je na kotao na struju. Stan je orijentisaqn ka jugu, svetao i topao. Nalazi se u mirnijem delu grada, u neposrednoj blizini ima sve što Vam je potrebno za kvalitetan i komforan život. U cenu je uključen PDV i kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj PDV-a u iznosu od 10%. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu ponudu dostupnih nekretnina možete pronaći na našem sajtu. Agencija Proagent nekretnine je upisana u Registru posrednika pod brojem: 940.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560699
Objavljeno
23.05.2026
Ažuriran
23.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

33m²

Sobe

N/A

Kupatila

1

Sprat

1. sprat

Agencija

Proagent

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1781.82 €

Učešće 11,760 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
285 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
47,040 €
Učešće
11,760 €
Ukupna kamata
21,373 €
Ukupno plaćanje
68,413 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene stanova - Pantelej

Pantelej
Niš

Cena ove nekretnine je 8.19% niža od prosečne cene garsonjere stana na lokaciji Pantelej

Prosečna cena: 1940.79 €/m²

Ova nekretnina je 42.69% manja od prosečne veličine garsonjere stana na lokaciji Pantelej

Prosečna veličina: 58 m²

1,941 €
Prosečna godišnja cena
+10%
Trend cena (godišnje)
5
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Proagent

Registarski broj

940

Lokacija

Niš

Pantelej

Kvadratura

33m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Proagent

Slične nekretnine

Stan in Pantelej

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Pantelej, Niš

73,000 €

Pantelej

1 soba 0 40
Prodaja, jednosoban stan, 40m², Pantelej, Niš
Stan in Pantelej

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Pantelej, Niš

93,000 €

Pantelej