134,640 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 51m², Palilula, Niš - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 51m², Palilula, Niš - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 51m², Palilula, Niš - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 51m², Palilula, Niš - image 4
134,640 € (2,640 €/m²)
51 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 51m², Palilula, Niš

Palilula, Niš Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se funkcionalan stan površine 51m² u kvalitetnoj novogradnji. Stan je odlično organizovan i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila i terase.

Opremljen je smart podnim grejanjem na struju, koje pruža maksimalnu udobnost i kontrolu temperature tokom cele godine. Spoljna stolarija je aluminijumska sa troslojnim staklom, što obezbeđuje vrhunsku izolaciju.

U enterijeru je postavljen kvalitetan parket – natur hrast, uz elegantne lajsne visine 8 cm. Unutrašnja vrata visine 2.20 m dodatno doprinose osećaju prostranosti i modernog dizajna.

Zgrada poseduje energetski pasoš, a ulaz je moderno uređen sa reprezentativnim lobijem i redovnim održavanjem zajedničkih prostora.

Stan je idealan kako za život, tako i kao investicija.

Agencijska provizja je u skladu sa opstim uslovima poslovanja

Detalji o nekretnini

ID oglasa
549846
Objavljeno
25.04.2026
Ažuriran
25.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

51m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

4. sprat

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2640.00 €

Učešće 26,928 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
653 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
107,712 €
Učešće
26,928 €
Ukupna kamata
48,939 €
Ukupno plaćanje
156,651 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Palilula

Palilula
Niš

Cena ove nekretnine je 32.57% viša od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Palilula

Prosečna cena: 1991.41 €/m²

Ova nekretnina je 10.9% manja od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Palilula

Prosečna veličina: 57 m²

1,991 €
Prosečna godišnja cena
+14%
Trend cena (godišnje)
21
Dan na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kompas Nekretnine

Registarski broj

1596

Lokacija

Niš

Palilula

Kvadratura

51m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Kompas Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Palilula

Prodaja, dvosoban stan, 54m², Palilula, Niš

105,000 €

Palilula

2 sobe 0 54
Prodaja, dvosoban stan, 54m², Palilula, Niš
Stan in Palilula

Prodaja, trosoban stan, 104m², Palilula, Niš