165,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Crveni Pevac, Niš - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Crveni Pevac, Niš - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Crveni Pevac, Niš - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Crveni Pevac, Niš - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Crveni Pevac, Niš - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Crveni Pevac, Niš - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Crveni Pevac, Niš - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Crveni Pevac, Niš - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Crveni Pevac, Niš - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Crveni Pevac, Niš - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Crveni Pevac, Niš - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Crveni Pevac, Niš - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Crveni Pevac, Niš - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Crveni Pevac, Niš - image 14
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Crveni Pevac, Niš - image 15
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Crveni Pevac, Niš - image 16
165,000 € (2,200 €/m²)
75 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 75m², Crveni Pevac, Niš

Crveni Pevac, Niš Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se lep dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Površine je 75m2 (67m2+8m2 terase), nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored: iz odvojene ulazne partije se centralno ulazi u dnevni boravak, koji se sastoji iz dnevne sobe sa lođom, poluodvojene trpezarije i odvojene kuhinje sa lođom, odvojenim hodnikom se ulazi u spavaći deo koji se sastoji iz dve spavaće sobe i kupatila. U ulaznoj partiji se nalazi i zaseban toalet. U spavaćem delu su novi prozori sa PVC stolarijom, a u dnevnom boravku prozori su u izvornom stanju, na podu je parket, grejanje je centralno. Stan je dobro pozicioniran i sa lepim pogledom. Uz stan se dobija i pripadajuća podrumska prostorija, oko zgrade je parking. Nalazi se u blizini Delte i svih sadržaja koji će Vam omogućiti kvalitetan i komforan život. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu ponudu dostupnih nekretnina možete pronaći na našem sajtu. Agencija Proagent nekretnine je upisana u Registru posrednika pod brojem: 940.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
548739
Objavljeno
22.04.2026
Ažuriran
06.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

75m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

2. sprat

Agencija