138,600 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Medijana, Niš - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Medijana, Niš - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Medijana, Niš - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Medijana, Niš - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Medijana, Niš - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Medijana, Niš - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Medijana, Niš - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Medijana, Niš - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Medijana, Niš - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Medijana, Niš - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Medijana, Niš - image 11
138,600 € (2,200 €/m²)
63 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 63m², Medijana, Niš

Medijana, Niš Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se neuseljavan dvoiposoban stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Površine je 63m2, nalazi se na potkrovlju stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Stan je orijentisan ka istoku. Vrhunski kvalitet materijala koji je korišćen u izgradnji, izolaciji enterijera i stolariji, kao i svaki detalj stambenih prostora, prilagođeni su savremenim potrebama kako porodica, tako i pojedinaca. Na podu je parket I klase, stolarija PVC profila, keramika i sanitarija renomiranih proizvođača, grejanje je na struju. Kompleks je osmišljen sa vizijom idealnog stanovanja kako bi unapredio sve aspekte udobnog života. Postoji mogućnost kupovine parking mesta i to: u dvorištu 10000e, u podzemnom delu 15000e. U blizini se nalaze vrtići, škole, pijaca, banke, klinike, kej i park Svetog Save, a u blizini je i Delta Planet, što ovu lokaciju čini idealnom za stanovanje. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu ponudu dostupnih nekretnina možete pronaći na našem sajtu. Agencija Proagent nekretnine je upisana u Registru posrednika pod brojem: 940.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
534508
Objavljeno
17.03.2026