159,720 €
  • Prodaja, trosoban stan, 66m², Medijana, Niš - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 66m², Medijana, Niš - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 66m², Medijana, Niš - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 66m², Medijana, Niš - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 66m², Medijana, Niš - image 5
159,720 € (2,420 €/m²)
66 m²
3 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 66m², Medijana, Niš

Medijana, Niš Srbija

Opis nekretnine

U ponudi je moderan stambeni objekat prilagođen savremenom načinu života porodice u Duvaništu. Prodaje se trosoban stan, površine 61,57m2+4,45m2 teerase, na IV spratu stambene zgrade sa Belkom bešumni liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom,kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji se koriste najkvalitetniji materijali: Zidanje termo energetskim “Strong” blokom koji ima odlučnu zvučnu i toplotnu izolaciju, kao i odličnu mikroklimu, aluminijumska stolarija punjena argonom, 4S stakla, inverter klime grejanje+hlađenje sa spoljnim grejačem, instalacija po podu za etažno grejanje ili norveški radijatori (podno grejanje uz doplatu), sigurnosna-protivpožarna vrata, sobna vrata sa zvučnom izolacijom (magnetne brave), tarket-parket I klase višeslojni, granitna italijanska keramika Premium klase, protivklizna na terasama, sanitarije i tuš sistemi vrhunskog kvaliteta (walk-in tuš, kaljeno staklo, Rosan ventili), geberit sistem (ugradne wc šolje). Zgrada poseduje video nadzor, smart sistem (kao doplata), uz stan se dobija i ostava. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Nalazi se u mirnijem delu naselja Duvanište i predstavlja pravo mesto za Vaš kvalitetan i komforan porodičan život. U cenu je uključen PDV i kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj PDV-a u iznosu od 10%. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu ponudu dostupnih nekretnina možete pronaći na našem sajtu. Agencija Proagent nekretnine je upisana u Registru posrednika pod brojem: 940.