105,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Niš, Srbija - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Niš, Srbija - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Niš, Srbija - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Niš, Srbija - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Niš, Srbija - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Niš, Srbija - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Niš, Srbija - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Niš, Srbija - image 8
105,000 € (1,721 €/m²)
61 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 61m², Niš, Srbija

Niš, Srbija

Opis nekretnine

U ponudi je lep stan na odličnoj lokaciji u zgradi sa liftom. Nalazi se u neposrednoj blizini Bulevara Nemanjića, Zone 3, Lidla, keja. U blizini je takođe vrtić i osnovna škola. U mirnom delu bez buke i vreve. Po strukturi je trosoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom i dve spavaće sobe. Nalazi se na III spratu. Prodaje se sa kuhinjskim elementima. Stan je kompletno renoviran. Stolarija je PVC, na podu je parket i kvalitetna keramika. Idealan za porodicu sa decom.

Moguća kupovina putem KREDITA:

Za sve dodatne informacije pozovite 06*/****-***..

Detalji o nekretnini

ID oglasa
225621
Objavljeno
11.03.2024
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

61m²

Sobe

2

Kupatila

1

Parking

Da

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1721.31 €

Učešće 21,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
509 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
84,000 €
Učešće
21,000 €
Ukupna kamata
38,166 €
Ukupno plaćanje
122,166 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Niš

Niš
Srbija

Cena ove nekretnine je 16.15% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Niš

Prosečna cena: 2052.89 €/m²

Ova nekretnina je 7.26% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Niš

Prosečna veličina: 57 m²

2,053 €
Prosečna godišnja cena
+12%
Trend cena (godišnje)
793
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

REMAX Living Style

Registarski broj

1106

Lokacija

Srbija

Niš

Kvadratura

61m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

REMAX Living Style

Slične nekretnine

Stan in Pantelej

Prodaja, dvosoban stan, 75m², Pantelej, Niš

132,000 €

Pantelej

2 sobe 1 kupatilo 75
Prodaja, dvosoban stan, 75m², Pantelej, Niš
Stan in Palilula

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Palilula, Niš