159,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Niš, Srbija - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Niš, Srbija - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Niš, Srbija - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Niš, Srbija - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Niš, Srbija - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Niš, Srbija - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Niš, Srbija - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Niš, Srbija - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Niš, Srbija - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Niš, Srbija - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Niš, Srbija - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Niš, Srbija - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Niš, Srbija - image 13
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Niš, Srbija - image 14
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Niš, Srbija - image 15
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Niš, Srbija - image 16
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Niš, Srbija - image 17
159,000 € (1,656 €/m²)
96 m²
3 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 96m², Niš, Srbija

Niš, Srbija

Opis nekretnine

U ponudi Remaxa je stan u novogradnji u elitnom naselju Beverli Hils. Nalazi se na II spratu manje stambene zgrade u mirnom delu, sa lepim pogledom. U blizini je škola, vrtić, DIS, Lidl.... Po strukturi je četvorosoban, upisane površine 96m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, tri spavaće sobe, dnevne sobe, trpezarije i kuhinje i kupatila. Na terasu se izlazi iz dnevne sobe. Na podu je kvalitetan tarket parket, u kupatilu kvalitetna keramika.

Stan je funkcionalan, prostran i svetao a prodaje se sa ugrađenim kuhinjskim elementima, belom tehnikom i mašinama, takođe i u kupatilu. Roletne su sa daljinskim upravljačem a klime su inverter.

Stanu pripada podzemna garaža.

Zbog svoje pozicije, strukture i funkcionalnosti idealan je izbor za višečlanu porodicu. Za sve dodatne informacije kao i za zakazivanje razgledanja pozovite 06*/****-***.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
189623
Objavljeno
01.11.2023
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

96m²

Sobe

3

Kupatila

1

Parking

Da

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1656.25 €

Učešće 31,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
771 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
127,200 €
Učešće
31,800 €
Ukupna kamata
57,794 €
Ukupno plaćanje
184,994 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene trosobnih stanova - Niš

Niš
Srbija

Cena ove nekretnine je 21.82% niža od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Niš

Prosečna cena: 2118.64 €/m²

Ova nekretnina je 25.39% veća od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Niš

Prosečna veličina: 77 m²

2,119 €
Prosečna godišnja cena
+12%
Trend cena (godišnje)
925
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

REMAX Living Style

Registarski broj

1106

Lokacija

Srbija

Niš

Kvadratura

96m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

REMAX Living Style

Slične nekretnine

Stan in Pantelej

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Pantelej, Niš

78,000 €

Pantelej

1 soba 0 42
Prodaja, jednosoban stan, 42m², Pantelej, Niš
Stan in Pantelej

Prodaja, dvosoban stan, 65m², Pantelej, Niš