99,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 73m², Niš, Srbija - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 73m², Niš, Srbija - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 73m², Niš, Srbija - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 73m², Niš, Srbija - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 73m², Niš, Srbija - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 73m², Niš, Srbija - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 73m², Niš, Srbija - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 73m², Niš, Srbija - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 73m², Niš, Srbija - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 73m², Niš, Srbija - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 73m², Niš, Srbija - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 73m², Niš, Srbija - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 73m², Niš, Srbija - image 13
99,000 € (1,356 €/m²)
73 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 73m², Niš, Srbija

Niš, Srbija

Opis nekretnine

Remax vam nudi trosoban stan na prodaju na odličnoj lokaciji u naselju Bulevar Nemanjića. Stan se nalazi na petom spratu u zgradi bez lifta u mirnom delu naselja. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, zasebne kuhinje i većeg kupatila. U kupatilu se nalazi djakuzi-kada. Na podu je parket. Parno grejanje.

Stan ove kravdrature, strukture i na ovoj lokaciji može poslužiti i kao investiciona nekretnina jer se veoma lako može izdati kao stambeni ili poslovni prostor.

Za više informacija, kontakt telefon: 06*/****-*** Agent: Nevena Đorđević, lic. 3820

Detalji o nekretnini

ID oglasa
177495
Objavljeno
03.10.2023
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

73m²

Sobe

2

Kupatila

1

Parking

Da

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1356.16 €

Učešće 19,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
480 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
79,200 €
Učešće
19,800 €
Ukupna kamata
35,985 €
Ukupno plaćanje
115,185 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Niš

Niš
Srbija

Cena ove nekretnine je 33.94% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Niš

Prosečna cena: 2052.89 €/m²

Ova nekretnina je 28.36% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Niš

Prosečna veličina: 57 m²

2,053 €
Prosečna godišnja cena
+12%
Trend cena (godišnje)
955
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

REMAX Living Style

Registarski broj

1106

Lokacija

Srbija

Niš

Kvadratura

73m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

REMAX Living Style

Slične nekretnine

Stan in Pantelej

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Pantelej, Niš

78,000 €

Pantelej

1 soba 0 42
Prodaja, jednosoban stan, 42m², Pantelej, Niš
Stan in Pantelej

Prodaja, dvosoban stan, 65m², Pantelej, Niš