61,000 €
  • Prodaja, četvorosoban stan, 104m², Kula, Srbija - image 1
  • Prodaja, četvorosoban stan, 104m², Kula, Srbija - image 2
  • Prodaja, četvorosoban stan, 104m², Kula, Srbija - image 3
  • Prodaja, četvorosoban stan, 104m², Kula, Srbija - image 4
  • Prodaja, četvorosoban stan, 104m², Kula, Srbija - image 5
  • Prodaja, četvorosoban stan, 104m², Kula, Srbija - image 6
  • Prodaja, četvorosoban stan, 104m², Kula, Srbija - image 7
  • Prodaja, četvorosoban stan, 104m², Kula, Srbija - image 8
  • Prodaja, četvorosoban stan, 104m², Kula, Srbija - image 9
  • Prodaja, četvorosoban stan, 104m², Kula, Srbija - image 10
61,000 € (587 €/m²)
104 m²
4 Soba

Prodaja, četvorosoban stan, 104m², Kula, Srbija

Kula, Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju prostran i funkcionalan četvorosoban stan površine 104m², savršen za porodičan život, smešten u samom centru Crvenke. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lifta. Lokacija kombinuje udobnost i praktičnost, blizine vrtića, škola, prodavnica i sve što vam je potrebno nalazi se na samo nekoliko koraka.

Stan poseduje:

- četiri odvojene sobe – puno prostora za celu porodicu
- kuhinju sa trpezarijom
- kupatilo
- veliku terasu – idealnu za jutarnju kafu ili večernje opuštanje
- ostavu u predsoblju
- funkcionalan kamin

Posebna prednost- zgrada se nalazi u mirnom, porodičnom okruženju sa prostranim dvorištem punim zelenila.

Stan pruža savršen balans između gradskog života i porodične udobnosti.

Agencijska provizija je uračunata u cenu.

Za sve dodatne informacije možete nas kontaktirati na 06*/****-***, 06*/****-***, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE, registar posrednika 1405.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
407988
Objavljeno
19.06.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

104m²

Sobe

4

Kupatila

N/A

Sprat

3. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 586.54 €

Učešće 12,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
296 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
48,800 €
Učešće
12,200 €
Ukupna kamata
22,172 €
Ukupno plaćanje
70,972 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene četvorosobnih stanova - Srbija

Kula
Srbija

Cena ove nekretnine je 80.33% niža od prosečne cene četverosobnog stana na lokaciji Srbija

Prosečna cena: 2982.42 €/m²

Ova nekretnina je 4.82% manja od prosečne veličine četverosobnog stana na lokaciji Srbija

Prosečna veličina: 109 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

N NEKRETNINE

Registarski broj

1405

Lokacija

Srbija

Kula

Kvadratura

104m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

N NEKRETNINE

Slične nekretnine

Kuća in Kula

Prodaja, kuća, 199m², Kula, Srbija

103,000 €

Kula

7 soba 0 199
Prodaja, kuća, 199m², Kula, Srbija
Zemljište in Kruščić

Prodaja, plac, 750000m², Kruščić, Kula

2,100.000 €

Kruščić

750000
Prodaja, plac, 750000m², Kruščić, Kula
Kuća in Kula

Prodaja, kuća, 350m², Kula, Srbija