45,000 €
  • Prodaja, garsonjera, 22m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik - image 1
  • Prodaja, garsonjera, 22m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik - image 2
  • Prodaja, garsonjera, 22m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik - image 3
  • Prodaja, garsonjera, 22m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik - image 4
  • Prodaja, garsonjera, 22m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik - image 5
  • Prodaja, garsonjera, 22m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik - image 6
  • Prodaja, garsonjera, 22m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik - image 7
  • Prodaja, garsonjera, 22m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik - image 8
  • Prodaja, garsonjera, 22m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik - image 9
45,000 € (2,045 €/m²)
22 m²
1 Kupatilo

Prodaja, garsonjera, 22m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik

Kraljevi Čardaci, Kopaonik Srbija

Opis nekretnine

Apartman 22 m2 + garaža 12 m2 (ne ulazi u osnovnu cenu) u hotelskom kompleksu, , Milmari resort, , . Topla veza sa spa centrom, restoranom, recepcijom. Korišćenje sportskog terena. Apartman je razrađen za izdavanje tokom turističke sezone.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
556142
Objavljeno
11.05.2026
Ažuriran
11.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

22m²

Sobe

0

Kupatila

1

Sprat

Prizemlje

Godina izgradnje

2019

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2045.45 €

Učešće 9,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
218 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
36,000 €
Učešće
9,000 €
Ukupna kamata
16,357 €
Ukupno plaćanje
52,357 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview
DS

Dejan Stojčević

Slične nekretnine

Verifikovan Stan in Kraljevi Čardaci

Prodaja, dvosoban stan, 44m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik

80,000 €

Kraljevi Čardaci

2 sobe 1 kupatilo 44
Prodaja, dvosoban stan, 44m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik
Verifikovan Stan in Kraljevi Čardaci

Prodaja, jednosoban stan, 28m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik

55,000 €

Kraljevi Čardaci

1 soba 1 kupatilo 28
Prodaja, jednosoban stan, 28m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik
Zemljište in Kraljevi Čardaci

Prodaja, plac, 5000m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik

4,950 €

Kraljevi Čardaci

5000
Prodaja, plac, 5000m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik
Stan in Kraljevi Čardaci

Prodaja, dvosoban stan, 41m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik

64,000 €

Kraljevi Čardaci

2 sobe 1 kupatilo 41
Prodaja, dvosoban stan, 41m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik
Stan in Kraljevi Čardaci

Prodaja, četvorosoban stan, 118m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik

229,500 €

Kraljevi Čardaci