90,000 €
  • Prodaja, stan, 71m², Centar, Jagodina - image 1
  • Prodaja, stan, 71m², Centar, Jagodina - image 2
  • Prodaja, stan, 71m², Centar, Jagodina - image 3
  • Prodaja, stan, 71m², Centar, Jagodina - image 4
  • Prodaja, stan, 71m², Centar, Jagodina - image 5
  • Prodaja, stan, 71m², Centar, Jagodina - image 6
  • Prodaja, stan, 71m², Centar, Jagodina - image 7
  • Prodaja, stan, 71m², Centar, Jagodina - image 8
  • Prodaja, stan, 71m², Centar, Jagodina - image 9
  • Prodaja, stan, 71m², Centar, Jagodina - image 10
  • Prodaja, stan, 71m², Centar, Jagodina - image 11
  • Prodaja, stan, 71m², Centar, Jagodina - image 12
  • Prodaja, stan, 71m², Centar, Jagodina - image 13
  • Prodaja, stan, 71m², Centar, Jagodina - image 14
  • Prodaja, stan, 71m², Centar, Jagodina - image 15
  • Prodaja, stan, 71m², Centar, Jagodina - image 16
90,000 € (1,268 €/m²)
71 m²

Prodaja, stan, 71m², Centar, Jagodina

Centar, Jagodina Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju komforan i funkcionalan stan površine 71 m², smešten u blizini svih važnih sadržaja

Stan je moguće kupiti na kredit!

Struktura stana:
-ulazni hodnik
-kupatilo
-zaseban toalet
-dve spavaće sobe
-veliki dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom
-terasa sa prelepim, otvorenim pogledom

Stan je izuzetno svetao, sa dobro raspoređenim prostorijama, idealan za porodično stanovanje.

Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše odgovara!
06*/****-*** 999 ,
06*/****-*** 999
Dostupni smo Vam non stop!
24 / 7 / 365
i subotom i nedeljom i praznicima!

Detalji o nekretnini

ID oglasa
515137
Objavljeno
24.01.2026
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

71m²

Sobe

N/A

Kupatila

0

Sprat

5. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1267.61 €

Učešće 18,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
436 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
72,000 €
Učešće
18,000 €
Ukupna kamata
32,713 €
Ukupno plaćanje
104,713 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene stanova - Centar

Centar
Jagodina

Cena ove nekretnine je 9.98% niža od prosečne cene garsonjere stana na lokaciji Centar

Prosečna cena: 1408.17 €/m²

Ova nekretnina je 25.38% veća od prosečne veličine garsonjere stana na lokaciji Centar

Prosečna veličina: 57 m²

1,408 €
Prosečna godišnja cena
+1%
Trend cena (godišnje)
112
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

KARDINAL RESIDENCE NEKRETNINE

Registarski broj

2006

Lokacija

Jagodina

Centar

Kvadratura

71m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Poslovni prostor in Centar

Prodaja, poslovni prostor, 28m², Centar, Jagodina

35,000 €

Centar

0 soba 28
Prodaja, poslovni prostor, 28m², Centar, Jagodina
Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Centar, Jagodina