85,300 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 46m², Banja Vrdnik, Irig - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 46m², Banja Vrdnik, Irig - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 46m², Banja Vrdnik, Irig - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 46m², Banja Vrdnik, Irig - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 46m², Banja Vrdnik, Irig - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 46m², Banja Vrdnik, Irig - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 46m², Banja Vrdnik, Irig - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 46m², Banja Vrdnik, Irig - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 46m², Banja Vrdnik, Irig - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 46m², Banja Vrdnik, Irig - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 46m², Banja Vrdnik, Irig - image 11
85,300 € (1,854 €/m²)
46 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 46m², Banja Vrdnik, Irig

Banja Vrdnik, Irig Srbija

Opis nekretnine

Na 1.5km od Termala, prodaje se komforan dvosoban stan u novoj, modernoj poslovno - stambenoj zgradi.
Stan je dvorišno orijentisan sa dosta dnevne svetlosti.
Ima odličan raspored: ulazni hodnik sa prostorom za ugradni plakar, dnevna soba sa trpezarijom, uvučena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, terasa, spavaća soba

- 46m2
- 3. sprat (nije poslednji)
- podno grejanje, niske mesečne režije
- zgrada poseduje lift

Agencijska provizija u visini od 3% je uračunata u cenu.
Za sve dodatne informacije, obratite se na ili ***** Nikola Ljuboja. Agencija N Nekretnine, reg. br. posrednika 1405, Alekse Šantića 64, Novi Sad.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558870
Objavljeno
19.05.2026
Ažuriran
19.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

46m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

4. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1854.35 €

Učešće 17,060 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
414 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
68,240 €
Učešće
17,060 €
Ukupna kamata
31,005 €
Ukupno plaćanje
99,245 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

N NEKRETNINE

Registarski broj

1405

Lokacija

Irig

Banja Vrdnik

Kvadratura

46m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

N NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Banja Vrdnik

Prodaja, garsonjera, 33m², Banja Vrdnik, Irig

61,200 €

Banja Vrdnik

0 soba 0 33
Prodaja, garsonjera, 33m², Banja Vrdnik, Irig
Stan in Banja Vrdnik

Prodaja, trosoban stan, 65m², Banja Vrdnik, Irig

120,510 €

Banja Vrdnik

3 sobe 0 65
Prodaja, trosoban stan, 65m², Banja Vrdnik, Irig
Verifikovan Kuća in Banja Vrdnik

Prodaja, kuća, 360m², Banja Vrdnik, Irig

Na Upit

Banja Vrdnik

9 soba 2 kupatila 360
Prodaja, kuća, 360m², Banja Vrdnik, Irig
Kuća in Banja Vrdnik

Prodaja, kuća, 94m², Banja Vrdnik, Irig

158,000 €

Banja Vrdnik

4 sobe 3 kupatila 94