198,800 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 55m², Banja Vrdnik, Irig - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 55m², Banja Vrdnik, Irig - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 55m², Banja Vrdnik, Irig - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 55m², Banja Vrdnik, Irig - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 55m², Banja Vrdnik, Irig - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 55m², Banja Vrdnik, Irig - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 55m², Banja Vrdnik, Irig - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 55m², Banja Vrdnik, Irig - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 55m², Banja Vrdnik, Irig - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 55m², Banja Vrdnik, Irig - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 55m², Banja Vrdnik, Irig - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 55m², Banja Vrdnik, Irig - image 12
198,800 € (3,615 €/m²)
55 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 55m², Banja Vrdnik, Irig

Banja Vrdnik, Irig Srbija

Opis nekretnine

Vrdnik, Fruške Terme – prodaje se kompletno opremljen apartman, ekstra delux namešten, sa garažnim mestom u suterenu zgrade, do kojeg se dolazi liftom.

Apartman je komforan i svetao, površine 55 m², sa jednom i po sobom, na drugom spratu u zgradi od sedam spratova. Opremljen je novim stvarima i luksuznom tehnikom, a dodatni utisak ostavlja prelepa terasa sa pogledom na padine Fruške gore i Banju Vrdnik.

Nalazi se u prirodnom okruženju koje pruža mir i tišinu, a od dodatnih sadržaja dostupni su svi sadržaji kompleksa „Fruške terme“ i šire. Apartman odiše stilom i elegancijom, idealan je za odmor, ali i kao odlična investicija za rentiranje.

Jedinstvena prilika za kupovinu.
Kontakt: www.status-nekretnine.com A57-21314.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
411492
Objavljeno
19.06.2025
Ažuriran
15.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

55m²

Sobe

1

Kupatila

0

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3614.55 €

Učešće 39,760 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
964 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
159,040 €
Učešće
39,760 €
Ukupna kamata
72,260 €
Ukupno plaćanje
231,300 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Status Nekretnine

Registarski broj

182

Lokacija

Irig

Banja Vrdnik

Kvadratura

55m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SN

Status Nekretnine

Slične nekretnine

Verifikovan Kuća in Banja Vrdnik

Prodaja, kuća, 360m², Banja Vrdnik, Irig

Na Upit

Banja Vrdnik

9 soba 2 kupatila 360
Prodaja, kuća, 360m², Banja Vrdnik, Irig
Kuća in Banja Vrdnik

Prodaja, kuća, 94m², Banja Vrdnik, Irig

158,000 €

Banja Vrdnik

4 sobe 3 kupatila 94
Prodaja, kuća, 94m², Banja Vrdnik, Irig
Kuća in Banja Vrdnik

Prodaja, kuća, 159m², Banja Vrdnik, Irig

159,900 €

Banja Vrdnik

1 soba 1 kupatilo 159
Prodaja, kuća, 159m², Banja Vrdnik, Irig
Kuća in Banja Vrdnik

Prodaja, kuća, 38m², Banja Vrdnik, Irig

105,000 €

Banja Vrdnik

1 soba 0 38