120,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 30m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 30m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 30m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 30m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 30m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 30m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 30m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 7
120,000 € (4,000 €/m²)
30 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 30m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd

Zemun Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

- Uknjizen 1/1.
- Cista i uredna dokumentacija.
- Moguce kupovina iz kredita.
- Odvojena spavaca soba.
- Odmah useljiv.
- Bez ikakvih ulaganja.
- Slobodan parking ispred zgrade.

- Ispod stana se nalazi jos jedan stan i kancelarijski prostor.
- U stanu ostaje ugradni orman i mova nemontirana kuhinja.

- Idealna lokacija.
- Blizina doma zdravlja,prodavnica,apoteka i ostalih bitnij sadrzaja.
- Idealno za zivot ili kao investicija.
- Topla preporuka.

Agencijska nadoknada iznosi 2%.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560862
Objavljeno
24.05.2026
Ažuriran
24.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

30m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

Visoko prizemlje

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 4000.00 €

Učešće 24,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
582 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
96,000 €
Učešće
24,000 €
Ukupna kamata
43,618 €
Ukupno plaćanje
139,618 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene jednosobnih stanova - Zemun Sve Podlokacije

Zemun Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 27.27% viša od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Zemun Sve Podlokacije

Prosečna cena: 3142.98 €/m²

Ova nekretnina je 23.63% manja od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Zemun Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 39 m²

3,143 €
Prosečna godišnja cena
+4%
Trend cena (godišnje)
12
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

ARTOPOLIS 369

Registarski broj

2104

Lokacija

Beograd

Zemun Sve Podlokacije

Kvadratura

30m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

AN

ARTOPOLIS 369

Slične nekretnine

Stan in Zemun Centar

Prodaja, jednosoban stan, 29m², Zemun Centar, Zemun Sve Podlokacije

111,000 €