293,360 €
  • Prodaja, trosoban stan, 73m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 73m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 73m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 73m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 4
293,360 € (4,019 €/m²)
73 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 73m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije

Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije Beograd Srbija

Opis nekretnine

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 3.5, 73.34 m2 sa terasom od 9.14 m2, III od IV sprata, podno grejanje, tel, lift, interfon, klima, ktv, internet, useljiv od 01.06.2027. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja iz 2026. godine.

Luksuzna novogradnja u najlepsem delu Tikveske ulice.

Dvostrano orijentisan stan - ka dvoristu i bocno.

Prostorije: hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavace sobe, kupatilo i terasa.

Mogucnost kupovine parking mesta u garazi (klackalica) po ceni od 20 000 evra + PDV.

Useljiv do 01.06.2027. godine.

Cena 293 360 evra sa PDV-om.

Kupite ovu nekretninu preko agencije Raicevic nekretnine i POKLANJAMO VAM idejno resenje dizajna enterijera! Pozovite nas za vise informacija.

Specijalna ponuda - BEZ PROVIZIJE KUPCA! gr.dozvola Raicevic nekretnine 3/4 Tikveska

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560366
Objavljeno
22.05.2026
Ažuriran
22.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

73m²

Sobe

3

Kupatila

0

Sprat

3. sprat

Godina izgradnje

2026

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 4018.63 €

Učešće 58,672 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,422 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
234,688 €
Učešće
58,672 €
Ukupna kamata
106,631 €
Ukupno plaćanje
341,319 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene trosobnih stanova - Lekino Brdo

Lekino Brdo
Voždovac Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 19.71% viša od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Lekino Brdo

Prosečna cena: 3356.97 €/m²

Ova nekretnina je 0.31% manja od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Lekino Brdo

Prosečna veličina: 73 m²

3,357 €
Prosečna godišnja cena
+5%
Trend cena (godišnje)
3

Kvadratura

73m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Nekretnine Raicevic

Slične nekretnine

Stan in Lekino Brdo

Prodaja, trosoban stan, 64m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije

325,000 €

Lekino Brdo

3 sobe 0 64