120,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 7
120,000 € (3,158 €/m²)
38 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 38m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

Voždovac Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan ukupne površine 38m² (uknjižen na 26m²) sa velikom terasom od 15m², na 11. spratu zgrade sa dva lifta, u mirnom delu naselja Medaković 3.
Stan se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, kupatila i prostrane terase koja predstavlja njegovu najveću vrednost. Zahvaljujući spratnosti, stan je izuzetno svetao tokom dana i ima otvoren pogled bez direktnog zaklanjanja drugim zgradama.
Poseban potencijal stana je mogućnost modernog renoviranja i drugačije organizacije prostora, što ga čini dobrom opcijom kako za život, tako i za izdavanje nakon sređivanja.
Zgrada se nalazi u okruženju sa dosta zelenila i slobodnog parking prostora. U neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, prodavnice, pijaca, pošta, apoteke i linije gradskog prevoza 18, 20 i 29.
Grejanje je centralno.
Samo za keš kupce.
Prikaz na mapi je informativnog karaktera i ne prikazuje tačnu lokaciju.

Agent Kristina Kablar lic.br.1313
Telefon: Agencijska provizija 2%

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560137
Objavljeno
21.05.2026
Ažuriran
21.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

38m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

11. sprat

Parking

Da

Agencija

Ivela 011

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3157.89 €

Učešće 24,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
582 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
96,000 €
Učešće
24,000 €
Ukupna kamata
43,618 €
Ukupno plaćanje
139,618 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene jednosobnih stanova - Voždovac Sve Podlokacije

Voždovac Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 4.55% niža od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Voždovac Sve Podlokacije

Prosečna cena: 3308.60 €/m²

Ova nekretnina je 5.85% manja od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Voždovac Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 40 m²

3,309 €
Prosečna godišnja cena
+7%
Trend cena (godišnje)
10
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Ivela 011

Registarski broj

391

Lokacija

Beograd

Voždovac Sve Podlokacije

Kvadratura

38m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

IN

Ivela 011

Slične nekretnine

Stan in Voždovac Sve Podlokacije

Prodaja, jednosoban stan, 32m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd