162,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 36m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 36m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 36m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 36m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 36m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 36m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 36m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 36m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 8
162,000 € (4,500 €/m²)
36 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 36m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd

Zemun Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

U prilici smo da vam ponudimo odličan 1.5 stan u modernoj novogradnji,u neposrednoj blizini Zemunskog keja i Karađorđevog trga.
Stan je potpuno nov,neuseljavan,funkcionalnog rasporeda.
Sastoji se iz ulaznog dela,dnevne sobe sa kuhinjom,odvojene spavaće sobe i kupatila.
Uz stan je moguće kupiti i garažno mesto površine 15m2 po ceni od 25.000e.
Za svaku preporuku!

Agencijska provizija 2% reg.br. 070

Lokacija je informativnog karaktera i ne prikazuje stvarnu poziciju objekta. uknjizen 7/7 ALEKSANDRA DUBCEKA

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558734
Objavljeno
19.05.2026
Ažuriran
19.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

36m²

Sobe

1

Kupatila

0

Sprat

7. sprat

Godina izgradnje

2026

Agencija

Beoagent

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 4500.00 €

Učešće 32,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
785 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
129,600 €
Učešće
32,400 €
Ukupna kamata
58,884 €
Ukupno plaćanje
188,484 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene jednosobnih stanova - Zemun Sve Podlokacije

Zemun Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 40.16% viša od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Zemun Sve Podlokacije

Prosečna cena: 3210.62 €/m²

Ova nekretnina je 4.51% manja od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Zemun Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 38 m²

3,211 €
Prosečna godišnja cena
+6%
Trend cena (godišnje)
13

Kvadratura

36m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

BN

Beoagent

Slične nekretnine

Kuća in Zemun Novi Grad

Prodaja, kuća, 182m², Zemun Novi Grad, Zemun Sve Podlokacije

270,000 €

Zemun Novi Grad

1 soba 1 kupatilo 182