450,000 €
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 12
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 13
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 14
450,000 € (5,114 €/m²)
88 m²
4 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd

Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Naselje A blok predstavlja jedinstvenu arhitektonsko-ambijentalnu celinu, koja predstavlja spoj savremene umetnosti i pejzažnog uređenja. Stanari i posetioci ovog kompleksa osećaju se zaštićeno i sigurno jer u kompleksu postoji 24h obezbeđenje. Kompleks se dnevno održava - zelenilo, higijena, sve odiše luksuzom. Izuzetna infrastruktura, povezanost sa svim delovima grada autobuskim i tramvajskim linijama. Stan je smešten na šestom spratu novogradnje - IV faza. Po strukturi je četvorosoban, nov i luksuzan. Južno je orijentisan, svetao i veoma funkcionalan. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila, ostave i terase. Mogućnost kupovine jednog ili dva parking mesta. Retko u ponudi!
Agencijska provizija 2%
i

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557613
Objavljeno
15.05.2026
Ažuriran
15.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

88m²

Sobe

4

Kupatila

1

Sprat

6. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 5113.64 €

Učešće 90,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,182 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
360,000 €
Učešće
90,000 €
Ukupna kamata
163,567 €
Ukupno plaćanje
523,567 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene četvorosobnih stanova - Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 29.52% viša od prosečne cene četverosobnog stana na lokaciji Novi Beograd Sve Podlokacije

Prosečna cena: 3948.01 €/m²

Ova nekretnina je 24.42% manja od prosečne veličine četverosobnog stana na lokaciji Novi Beograd Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 116 m²

3,948 €
Prosečna godišnja cena
+16%
Trend cena (godišnje)
21
Sat na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

City Hedonia

Registarski broj

997

Lokacija

Beograd

Novi Beograd Sve Podlokacije

Kvadratura

88m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CN

City Hedonia

Slične nekretnine

Stan in Novi Beograd Blok 65

Prodaja, dvosoban stan, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije