142,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 33m², Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 33m², Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 33m², Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 33m², Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 33m², Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 33m², Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 33m², Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 33m², Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije - image 8
142,000 € (4,303 €/m²)
33 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 33m², Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije

Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije Beograd Srbija

Opis nekretnine

1.0, 33m2, 4/4, CG, lift, klima, KTV, internet, interfon

Murska ulica nalazi se na Dušanovcu, paralelno sa Ustaničkom ulicom, u delu kod Opštine Voždovac i Specijalnog suda. Ovaj deo grada karakteriše dobra infrastruktura i povezanost sa ostalim delovima grada, kao i blizina svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život.

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju odličan jednosoban stan na četvrtom spratu novije zgrade sa liftom. Zgrada je kvalitetne gradnje, uredna i održavana. Stan je jednostrano orijentisan, svetao, osunčan i bez buke. Dnevni boravak povezan je sa trpezarijskim delom, dok je kuhinja diskretno izdvojena kao zasebna celina, što omogućava bolju organizaciju prostora. Funkcionalno je projektovan i organizovan, pa pruža osećaj komfora uprkos manjoj kvadraturi. U odličnom je stanju i ne zahteva dodatna ulaganja. Iznad se nalazi tavanski prostor. Prodaje se namešten, što omogućava useljenje bez dodatnih ulaganja.

Zbog dobre lokacije pogodna je kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. Za svaku preporuku.

Od prostorija: ulazni hodnik, višenamenska soba sa diskretno izdvojenom kuhinjom, kupatilo.

Uknjižen na 33m2, brzo useljiv.
Agent prodaje: Zoran Vučković 06*/****-***

Detalji o nekretnini

ID oglasa
552406
Objavljeno
30.04.2026
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

33m²

Sobe