750,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Savski Venac, Beograd - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Savski Venac, Beograd - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Savski Venac, Beograd - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Savski Venac, Beograd - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Savski Venac, Beograd - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Savski Venac, Beograd - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Savski Venac, Beograd - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Savski Venac, Beograd - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Savski Venac, Beograd - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Savski Venac, Beograd - image 10
750,000 € (8,721 €/m²)
86 m²
3 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 86m², Savski Venac, Beograd

Savski Venac, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se trosoban stan u kompleksu Belgrade Skyline, površine 86 m².

Ovaj jedinstveni prostor ne izdvaja se samo kvalitetom i dizajnom, već i činjenicom da je predstavljen u renomiranim časopisima posvećenim arhitekturi i enterijeru, što ga svrstava među najreprezentativnije stanove na tržištu.

Stan površine 86 m² orijentisan je jugozapadno, čime je obezbeđena izuzetna osvetljenost i prijatan ambijent tokom čitavog dana. Svaki segment prostora pažljivo je projektovan sa ciljem postizanja maksimalnog komfora i funkcionalnosti, po uzoru na najviši hotelski standard stanovanja.

Dnevni boravak koncipiran je kao elegantna i fleksibilna celina, povezana sa trpezarijom i kuhinjom, stvarajući savršen prostor za svakodnevni život i prijem gostiju.

Enterijer je opremljen nameštajem vrhunskog kvaliteta domaćih brendova, uz autorske elemente rađene po meri, koji prostoru daju poseban identitet i toplinu.

Kuhinja je moderno dizajnirana i u potpunosti opremljena, sa obiljem prostora za odlaganje i najkvalitetnijim aparatima.

Master zona pruža visok nivo privatnosti, sa sopstvenim kupatilom i garderoberom, dok je dodatna soba višenamenska i lako prilagodljiva različitim potrebama , bilo kao radni, dečiji ili gostinski prostor.

Poseban akcenat stavljen je na organizaciju prostora, pa su svi sistemi za odlaganje diskretno integrisani u enterijer.

Rasveta je pažljivo projektovana sa više ambijentalnih scenarija, dok centralni sistem klimatizacije omogućava individualnu kontrolu u svakoj prostoriji. Kupatila su opremljena podnim grejanjem, čime je dodatno unapređen komfor stanovanja.