75,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Čukarica, Beograd - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Čukarica, Beograd - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Čukarica, Beograd - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Čukarica, Beograd - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Čukarica, Beograd - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Čukarica, Beograd - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Čukarica, Beograd - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Čukarica, Beograd - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Čukarica, Beograd - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Čukarica, Beograd - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Čukarica, Beograd - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Čukarica, Beograd - image 12
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Čukarica, Beograd - image 13
75,000 € (2,027 €/m²)
37 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 37m², Čukarica, Beograd

Čukarica, Beograd Srbija

Opis nekretnine

U prilici smo da Vam ponudimo 1.0 stan u Železniku koji se nalazi u zajedničkom dvorištu sa tri stana.
Stan koristi i deo dvorišta od 15 m2 na koji se izlazi iz spavaće sobe.
Uknjižen,vlasnik 1/1.
Prostorije: ulazna natkrivena veranda,hodnik,kuhinja sa trpezarijom,kupatilo i spavaća soba.

Posrednička naknada je regulisana u skladu sa Opštim uslovima poslovanja EURO-WINNER NEKRETNINE D.O.O.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
550363
Objavljeno
28.04.2026
Ažuriran
28.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

37m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

Prizemlje

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2027.03 €

Učešće 15,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
364 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
60,000 €
Učešće
15,000 €
Ukupna kamata
27,261 €
Ukupno plaćanje
87,261 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene jednosobnih stanova - Čukarica

Čukarica
Beograd

Cena ove nekretnine je 35.67% niža od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Čukarica

Prosečna cena: 3150.79 €/m²

Ova nekretnina je 20.82% manja od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Čukarica

Prosečna veličina: 47 m²

3,151 €
Prosečna godišnja cena
+9%
Trend cena (godišnje)
20
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Euro-Winner Nekretnine

Registarski broj

1432

Lokacija

Beograd

Čukarica

Kvadratura

37m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

EN

Euro-Winner Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Čukarica

Prodaja, dvosoban stan, 59m², Čukarica, Beograd

137,000 €

Čukarica

2 sobe 0 59
Prodaja, dvosoban stan, 59m², Čukarica, Beograd