2,111.014 €
  • Prodaja, četvorosoban stan, 117m², Obrenovac, Beograd - image 1
  • Prodaja, četvorosoban stan, 117m², Obrenovac, Beograd - image 2
  • Prodaja, četvorosoban stan, 117m², Obrenovac, Beograd - image 3
  • Prodaja, četvorosoban stan, 117m², Obrenovac, Beograd - image 4
2,111.014 € (18,043 €/m²)
117 m²
4 Soba

Prodaja, četvorosoban stan, 117m², Obrenovac, Beograd

Obrenovac, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja, smešteni u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. U pitanju je stambeni kompleks koji spolja pleni svojom atraktivnošću, dok svojim enterijerom stanarima pruža istinski osećaj luksuza i kvaliteta. Zahvaljujući dobro osmišljenom rasporedu i maksimalno iskorišćenom prostoru stanovi su idealani i kao sigurna investicija za izdavanje, jer se nalazi u samom centru grada, u blizini prodavnica, škole, restorana, kafića i javnog prevoza.
Tehnička opremljenost:
Sigurnosna vrata, fasadna stolarija PVC, podne obloge – tarkett/granitna keramika, daljinski sistem.
Iz ponude Vam izdvajamo stan 117.23m² koji se nalazi na potkrovlju zgrade. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kunjinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila i terase.
U ponudi su stanovi sledećih kvadratura:

Stan br.1 DVOIPOSOBAN 62.20 m² 111.960€

Stan br.2 DVOIPOSOBAN 57.48 m² 103.464€

Stan br.3 JEDNOIPOSOBAN 43.41 m² 78.138€

Stan br.4 JEDNOIPOSOBAN 42.48 m² 76.464€

Stan br.5 JEDNOIPOSOBAN 41.76 m² 75.168€

Stan br.6 JEDNOIPOSOBAN 45.00 m² 81.000€

Stan br.7 JEDNOIPOSOBAN 42.81 m² 77.058€

Stan br.8 JEDNOIPOSOBAN 42.50 m² 76.500 €

Stan br.9 TROIPOSOBAN 78.58 m² 141.444€

Stan br.10 JEDNOIPOSOBAN 40.38 m² 72684 €

Stan br.11 DVOSOBAN 49.22 m² 88.596€

Stan br.12 DVOIPOSOBAN 62.20 m² 111.960 €

Stan br.13 DVOIPOSOBAN 57.48 m² 103.464 €

Stan br.14 JEDNOIPOSOBAN 43.41 m² 78.138 €

Stan br.15 JEDNOIPOSOBAN 42.48 m² 76.464 €

Stan br.16 JEDNOIPOSOBAN 41.76 m² 75.168 €

Stan br.17 JEDNOIPOSOBAN 45.0 m² 81.000 €

Stan br.18 JEDNOIPOSOBAN 42.81 m² 77.058 €

Stan br.19 JEDNOIPOSOBAN 42.50 m² 76.500 €

Stan br.20 TROIPOSOBAN 78.58 m² 141.444 €

Stan br.21 JEDNOIPOSOBAN 40.38 m² 72.684 €

Stan br.22 DVOSOBAN 49.22 m² 88596 €

Stan br.23 DVOIPOSOBAN 62.20 m² 111.960 €

Stan br.24 DVOIPOSOBAN 57.48 m² 103464 €

Stan br.25 JEDNOIPOSOBAN 43.41 m² 78.138 €

Stan br.26 JEDNOIPOSOBAN 42.48 m² 76.464 €

Stan br.27 JEDNOIPOSOBAN 41.76 m² 75.168 €

Stan br.28 JEDNOIPOSOBAN 45.0 m² 81.000 €

Stan br.29 JEDNOIPOSOBAN 42.81 m² 77.058 €

Stan br. 30 JEDNOIPOSOBAN 42.50 m² 76.500 €

Stan br. 31 TROIPOSOBAN 78.58 m² 141.444 €

stan br. 32 JEDNOIPOSOBAN 40.38 m² 72.684 €

Stan br. 33 DVOSOBAN 49.22 m² 88.596 €

Stan br.34 TROIPOSOBAN 65.92 m² 118.656

Stan br. 35 ČETVOROSOBAN 117.23 m² 211.014 €

Stan br. 36 DVOIPOSOBAN 61.35 m² 110.430 €

✨ Prednosti stanova:

✔ Novogradnja

✔ Odlična lokacija – širi centar grada

✔ Funkcionalan raspored prostora

✔ Pogodno za stanovanje ili izdavanje

✔ Dobra investicija u nekretninu

✔ Mogućnost kupovine garažnog mesta – dodatna sigurnost i praktičnost

✔ Povrat PDV-a za kupce prve nekretnine.

Cena: 1800 €/m² + PDV

Završetak radova planiran za kraj 2027.godine

Više informacija na tel. 06*/****-***

Agencijska provizija 2% (min. 600 €)

Ozbiljnost, predanost poslu, kao i visok stepen profesiona

Detalji o nekretnini

ID oglasa
549853
Objavljeno
25.04.2026
Ažuriran
25.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

117m²

Sobe

4

Kupatila

0

Sprat

Pk

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2027

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 18042.85 €

Učešće 422,203 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
10,234 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
1,688.811 €
Učešće
422,203 €
Ukupna kamata
767,316 €
Ukupno plaćanje
2,456.127 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene četvorosobnih stanova - Beograd

Obrenovac
Beograd

Cena ove nekretnine je 395.24% viša od prosečne cene četverosobnog stana na lokaciji Beograd

Prosečna cena: 3643.23 €/m²

Ova nekretnina je 2.59% veća od prosečne veličine četverosobnog stana na lokaciji Beograd

Prosečna veličina: 114 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Agencija Kvadrat Obrenovac

Registarski broj

482

Lokacija

Beograd

Obrenovac

Kvadratura

117m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.