230,000 €
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 12
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 13
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 14
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 15
  • Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 16
230,000 € (2,674 €/m²)
86 m²
4 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, četvorosoban stan, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd

Zemun Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se prostran i funkcionalan četvorosoban stan u Zemunu, u ulici Vasilija Vasiljevića. Stan je uknjižen na 57m2, dok je stvarna, merena površina 86m2, što pruža dodatni komfor i prostor za porodicu.

Nalazi se na prvom spratu i odlikuje se dobrim rasporedom prostorija, prirodnim osvetljenjem i prijatnim ambijentom za život. Idealan je kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija.

Postoji mogućnost kupovine parking mesta, što predstavlja veliku prednost u ovom delu grada.

Cena: 230.000€

Za više informacije, pozovite. Agencijska provizija 2%

Detalji o nekretnini

ID oglasa
549099
Objavljeno
23.04.2026
Ažuriran
24.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

86m²

Sobe

4

Kupatila

1

Sprat

1. sprat

Parking

Da

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2674.42 €

Učešće 46,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,115 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
184,000 €
Učešće
46,000 €
Ukupna kamata
83,601 €
Ukupno plaćanje
267,601 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene četvorosobnih stanova - Zemun Sve Podlokacije

Zemun Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 14.25% niža od prosečne cene četverosobnog stana na lokaciji Zemun Sve Podlokacije

Prosečna cena: 3118.89 €/m²

Ova nekretnina je 19.23% manja od prosečne veličine četverosobnog stana na lokaciji Zemun Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 106 m²

3,119 €
Prosečna godišnja cena
+11%
Trend cena (godišnje)
23
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Bjanca Nekretnine

Registarski broj

1731

Lokacija

Beograd

Zemun Sve Podlokacije

Kvadratura

86m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

BE

Bjanca Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Zemun Sve Podlokacije

Prodaja, četvorosoban stan, 84m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd

329,000 €

Zemun Sve Podlokacije

4 sobe 0 84
Stan in Zemun Meandri

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Zemun Meandri, Zemun Sve Podlokacije

162,000 €

Zemun Meandri

1 soba 1 kupatilo 48
Stan in Zemun Gornji Grad

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Zemun Gornji Grad, Zemun Sve Podlokacije

155,000 €

Zemun Gornji Grad

1 soba 1 kupatilo 48
Stan in Zemun Sve Podlokacije

Prodaja, dvosoban stan, 54m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd

153,000 €

Zemun Sve Podlokacije

2 sobe 1 kupatilo 54
Stan in Zemun Gornji Grad