198,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Savski Venac, Beograd - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Savski Venac, Beograd - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Savski Venac, Beograd - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Savski Venac, Beograd - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Savski Venac, Beograd - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Savski Venac, Beograd - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Savski Venac, Beograd - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Savski Venac, Beograd - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Savski Venac, Beograd - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Savski Venac, Beograd - image 10
198,000 € (4,500 €/m²)
44 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 44m², Savski Venac, Beograd

Savski Venac, Beograd Srbija

Opis nekretnine

- Uknjižen stan.
- Dugogodišnji vlasnik.
- Čista i uredna dokumentacija.

- Merena kvadratura stana je 44 m2.
- Prvi sprat.
- Lift.
- Centralno grejanje.
- Zastakljena terasa.
- Zasebna ostava na spratu koja pripada stanu.

- Niže mesečne režije.

- Izuzetna povezanost sa svim delovima grada.
- Blizina Slavije.

- Dnevni boravak je orijentisan jugozapadno, a terasa je okrenuta ka parku severoistočno.
- Dosta zelenila.

- Topla preporuka!

Agencijska nadoknada iznosi 2%.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
549083
Objavljeno
23.04.2026
Ažuriran
12.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

44m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

1. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 4500.00 €

Učešće 39,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
960 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
158,400 €
Učešće
39,600 €
Ukupna kamata
71,969 €
Ukupno plaćanje
230,369 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene jednosobnih stanova - Savski Venac

Savski Venac
Beograd

Cena ove nekretnine je 12.85% niža od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Savski Venac

Prosečna cena: 5163.53 €/m²

Ova nekretnina je 4.76% manja od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Savski Venac

Prosečna veličina: 46 m²

5,164 €
Prosečna godišnja cena
+10%
Trend cena (godišnje)
22
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

ARTOPOLIS 369

Registarski broj

2104

Lokacija

Beograd

Savski Venac

Kvadratura

44m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

AN

ARTOPOLIS 369

Slične nekretnine

Kuća in Savski Venac

Prodaja, kuća, 300m², Savski Venac, Beograd

2,200.000 €

Savski Venac

1 soba 1 kupatilo 300
Prodaja, kuća, 300m², Savski Venac, Beograd