418,655 €
  • Prodaja, četvorosoban stan, 113m², Bežanija, Beograd - image 1
  • Prodaja, četvorosoban stan, 113m², Bežanija, Beograd - image 2
  • Prodaja, četvorosoban stan, 113m², Bežanija, Beograd - image 3
418,655 € (3,705 €/m²)
113 m²
4 Soba
3 Kupatilo

Prodaja, četvorosoban stan, 113m², Bežanija, Beograd

Bežanija, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Prostran četvorosoban stan na Bežanijskoj kosi – novogradnja

U ponudi je prostran četvorosoban stan u mirnom i lepom delu Bežanijske kose.

Stan se sastoji od:
*tri spavaće sobe, od kojih je jedna master soba sa sopstvenim kupatilom,
*prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom
*još dva kupatila
*dve terase – jedna sa izlazom iz dnevne sobe, dok se na drugu izlazi iz dve spavaće sobe.

Dodatne karakteristike:
*Ventilisana fasada
*ALU stolarija
*Podno grejanje-toplotne pumpe
*Spušteni plafoni u svakom stanu
*Klima i u hodnicima
*

parking mesto na betonu: 25.000 € + PDV
Rok završetka radova: septembar 2026. godine.
Na cenu stana se dodaje PDV od 10%, uz mogućnost povrata PDV-a za kupce prvog stana.
Za više informacija: Agencijska provizija 2%

Detalji o nekretnini

ID oglasa
543730
Objavljeno
09.04.2026
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

113m²

Sobe

4

Kupatila

3

Sprat

3. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3704.91 €

Učešće 83,731 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,030 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
334,924 €
Učešće
83,731 €
Ukupna kamata
152,174 €
Ukupno plaćanje
487,098 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene četvorosobnih stanova - Beograd

Bežanija
Beograd

Cena ove nekretnine je 1.69% viša od prosečne cene četverosobnog stana na lokaciji Beograd

Prosečna cena: 3643.23 €/m²

Ova nekretnina je 0.92% manja od prosečne veličine četverosobnog stana na lokaciji Beograd

Prosečna veličina: 114 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

HOME2HOME NEKRETNINE

Registarski broj

2123

Lokacija

Beograd

Bežanija

Kvadratura

113m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

HN

HOME2HOME NEKRETNINE

Slične nekretnine

Poslovni prostor in Bežanija

Prodaja, poslovni prostor, 328m², Bežanija, Beograd

1,312.560 €

Bežanija

1 kupatilo 328
Prodaja, poslovni prostor, 328m², Bežanija, Beograd
Stan in Bežanija

Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Bežanija, Beograd