55,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 5
55,000 € (1,410 €/m²)
39 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd

Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i pretsoblja. Održavan i očuvan. Kupac može zadržati nameštaj i uređaje, koji su u stanu. Brzo useljiv. Udaljenost od javnog prevoza 300m- to je 3.stanica autbusa 20, 64 i 79 od Kluza. Stan je okrečen, očuvan i nije uknjižen. Predat zahtev za evidenciju u RGZ SKN. Označena je približna lokacija. Fotografije mogu predstavljati ilustraciju. Kupac plaća proviziju u iznosu od dve hiljade Eur u Rsd. 069 BEOKROV

Detalji o nekretnini

ID oglasa
543689
Objavljeno
09.04.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

39m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

Suteren

Parking

Da

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1410.26 €

Učešće 11,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
267 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
44,000 €
Učešće
11,000 €
Ukupna kamata
19,992 €
Ukupno plaćanje
63,992 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene jednosobnih stanova - Zvezdara Sve Podlokacije

Zvezdara Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 58.36% niža od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Zvezdara Sve Podlokacije

Prosečna cena: 3387.12 €/m²

Ova nekretnina je 8% veća od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Zvezdara Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 36 m²

3,387 €
Prosečna godišnja cena
+4%
Trend cena (godišnje)
42
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Beokrov Real doo

Registarski broj

189

Lokacija

Beograd

Zvezdara Sve Podlokacije

Kvadratura

39m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

BR

Beokrov Real doo

Slične nekretnine

Stan in Cvetkova Pijaca

Prodaja, trosoban stan, 63m², Cvetkova Pijaca, Zvezdara Sve Podlokacije