99,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Sremčica, Beograd - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Sremčica, Beograd - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Sremčica, Beograd - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Sremčica, Beograd - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Sremčica, Beograd - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Sremčica, Beograd - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Sremčica, Beograd - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Sremčica, Beograd - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Sremčica, Beograd - image 9
99,000 € (2,357 €/m²)
42 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Sremčica, Beograd

Sremčica, Beograd Srbija

Opis nekretnine

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen stan pored same okretnice u Dvoržakovoj. Stan je kompletno renoviran i prodaje se sa nameštajem. Dvostrano orjentisan i svetao. Zgrada je održavana, skoro renovirana kao i prilaz zgradi koji je isto renoviran, popločan Behaton pločama. Za svaku preporuku. Moguća kupovina preko stambenog kredita i kredita za mlade.
PROSTORIJE: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo, ostava, lođa 5kvm.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
540127
Objavljeno
01.04.2026
Ažuriran
09.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

42m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

3. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2357.14 €

Učešće 19,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
480 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
79,200 €
Učešće
19,800 €
Ukupna kamata
35,985 €
Ukupno plaćanje
115,185 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene jednosobnih stanova - Beograd

Sremčica
Beograd

Cena ove nekretnine je 29.97% niža od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Beograd

Prosečna cena: 3365.67 €/m²

Ova nekretnina je 8.5% veća od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Beograd

Prosečna veličina: 39 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Citadela Nekretnine

Registarski broj

1402

Lokacija

Beograd

Sremčica

Kvadratura

42m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CN

Citadela Nekretnine

Slične nekretnine

Kuća in Sremčica

Prodaja, kuća, 411m², Sremčica, Beograd

175,000 €

Sremčica

9 soba 4 kupatila 411
Prodaja, kuća, 411m², Sremčica, Beograd
Zemljište in Sremčica

Prodaja, plac, 6653m², Sremčica, Beograd

200,000 €

Sremčica

6653