429,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Stari Grad, Beograd - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Stari Grad, Beograd - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Stari Grad, Beograd - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Stari Grad, Beograd - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Stari Grad, Beograd - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Stari Grad, Beograd - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Stari Grad, Beograd - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Stari Grad, Beograd - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Stari Grad, Beograd - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Stari Grad, Beograd - image 10
429,000 € (5,363 €/m²)
80 m²
3 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 80m², Stari Grad, Beograd

Stari Grad, Beograd Srbija

Opis nekretnine

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan, temeljno i kompletno renoviran trosobni stan u neposrednoj blizini Skadarlije i Bajlonijeve pijace. Lokacija je na pešačkoj udaljenosti od svih sadržaja strogog centra grada. Uknjižen. Korisna površina upisana u katastar iznosi 77m2 a stvarna (merena) 80 m2. Centralno grejanje. Kvalitetan nameštaj. Prostorije: dnevni boravak, kompletno opremljena kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe i kupatilo. Vredi. Kupac plaća agencijsku proviziju. Kontakt telefon:

Detalji o nekretnini

ID oglasa
530900
Objavljeno
07.03.2026
Ažuriran
15.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

80m²

Sobe

3

Kupatila

1

Sprat

1. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 5362.50 €

Učešće 85,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,080 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
343,200 €
Učešće
85,800 €
Ukupna kamata
155,934 €
Ukupno plaćanje
499,134 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene trosobnih stanova - Stari Grad

Stari Grad
Beograd

Cena ove nekretnine je 14.66% viša od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Stari Grad

Prosečna cena: 4676.87 €/m²

Ova nekretnina je 0.39% veća od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Stari Grad

Prosečna veličina: 80 m²

4,677 €
Prosečna godišnja cena
+9%
Trend cena (godišnje)
70
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Buona Casa Nekretnine

Registarski broj

971

Lokacija

Beograd

Stari Grad

Kvadratura

80m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

BN

Buona Casa Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Stari Grad

Prodaja, dvosoban stan, 61m², Stari Grad, Beograd

289,000 €

Stari Grad

2 sobe 1 kupatilo 61
Prodaja, dvosoban stan, 61m², Stari Grad, Beograd