259,000 €
  • Prodaja, četvorosoban stan, 98m², Cerak Vinogradi, Beograd - image 1
  • Prodaja, četvorosoban stan, 98m², Cerak Vinogradi, Beograd - image 2
  • Prodaja, četvorosoban stan, 98m², Cerak Vinogradi, Beograd - image 3
  • Prodaja, četvorosoban stan, 98m², Cerak Vinogradi, Beograd - image 4
  • Prodaja, četvorosoban stan, 98m², Cerak Vinogradi, Beograd - image 5
  • Prodaja, četvorosoban stan, 98m², Cerak Vinogradi, Beograd - image 6
  • Prodaja, četvorosoban stan, 98m², Cerak Vinogradi, Beograd - image 7
259,000 € (2,643 €/m²)
98 m²
4 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, četvorosoban stan, 98m², Cerak Vinogradi, Beograd

Cerak Vinogradi, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se odličan četvoroiposoban stan u naselju Cerak Vinogradi. Stan se nalazi na drugom spratu trospratne zgrade od fasadne cigle, u mirnoj i povučenoj Kestenovoj ulici. Trostrano je orijentisan, izuzetno svetao i prijatan za boravak. Nekretnina je u izvornom, očuvanom stanju.

Struktura stana: predsoblje, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, četiri spavaće sobe, toalet (dovoljno prostran za adaptaciju u dodatno kupatilo), kupatilo i velika, lepa lođa-terasa. Stan je izvorno bio troiposoban, ali je funkcionalnom adaptacijom pretvoren u četvoroiposoban, sa dve veće i dve manje spavaće sobe, što ga čini idealnim za porodičan život.

Nekretnina je uknjižena u katastru (bez upisane kvadrature), dok je premerena površina 98 m². Stanu pripada i komforna ostava na spratu, odmah pored stana, kao i parking mesto ispred zgrade.

Grejanje je centralno, sa protočnom toplom vodom – jedna od prepoznatljivih prednosti naselja Cerak Vinogradi.Zahvaljujući neposrednoj blizini škole i vrtića, stan predstavlja idealan izbor za porodicu sa decom.

Za svaku preporuku.

Posrednička naknada se obračunava u skladu sa Opštim uslovima poslovanja agencije DIVIS NEKRETNINE DOO.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
528658
Objavljeno
02.03.2026
Ažuriran
07.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

98m²

Sobe

4

Kupatila

2

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Stanje