295,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Kalenić Pijaca, Vračar Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Kalenić Pijaca, Vračar Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Kalenić Pijaca, Vračar Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Kalenić Pijaca, Vračar Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Kalenić Pijaca, Vračar Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Kalenić Pijaca, Vračar Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Kalenić Pijaca, Vračar Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Kalenić Pijaca, Vračar Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Kalenić Pijaca, Vračar Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Kalenić Pijaca, Vračar Sve Podlokacije - image 10
295,000 € (3,986 €/m²)
74 m²
3 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 74m², Kalenić Pijaca, Vračar Sve Podlokacije

Kalenić Pijaca, Vračar Sve Podlokacije Beograd Srbija

Opis nekretnine

Stan u salonskoj zgradi na Krunskom vencu sa renoviranom fasadom.
Dvostran stan.
Syan je u izvornom stanju.
Sastoji se od: hodnika, salona, dve velike spavaće sobe, kupatila i ekonomskog dela u kome su kuhinja, devojačka soba, gostinjski toalet i špajz.
Visina plafona 3.10m.
U papirima stan ima 69m2 a mereno 74m2.
Uknjižen.
Kontakt telefon . Kontakt telefon . Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
528032
Objavljeno
28.02.2026
Ažuriran
19.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

74m²

Sobe

3

Kupatila

1

Sprat

1. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3986.49 €

Učešće 59,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,430 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
236,000 €
Učešće
59,000 €
Ukupna kamata
107,227 €
Ukupno plaćanje
343,227 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene trosobnih stanova - Kalenić Pijaca

Kalenić Pijaca
Vračar Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 3.87% niža od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Kalenić Pijaca

Prosečna cena: 4146.89 €/m²

Ova nekretnina je 8.91% manja od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Kalenić Pijaca

Prosečna veličina: 81 m²

4,147 €
Prosečna godišnja cena
+6%
Trend cena (godišnje)
83

Kvadratura

74m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Nekretnine Apartman

Slične nekretnine

Stan in Kalenić Pijaca

Prodaja, dvosoban stan, 40m², Kalenić Pijaca, Vračar Sve Podlokacije

219,000 €