415,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 13
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 14
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 15
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 16
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 17
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 18
415,000 € (5,533 €/m²)
75 m²
3 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 75m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd

Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Detalji o nekretnini

ID oglasa
527436
Objavljeno
26.02.2026
Ažuriran
21.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

75m²

Sobe

3

Kupatila

2

Sprat

6. sprat

Broj terasa

1

Parametri nekretnine

Cena po m²: 5533.33 €

Učešće 83,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,012 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
332,000 €
Učešće
83,000 €
Ukupna kamata
150,845 €
Ukupno plaćanje
482,845 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene trosobnih stanova - Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 41.65% viša od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Novi Beograd Sve Podlokacije

Prosečna cena: 3906.45 €/m²

Ova nekretnina je 9.29% manja od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Novi Beograd Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 83 m²

3,906 €
Prosečna godišnja cena
+16%
Trend cena (godišnje)
85

Kvadratura

75m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Divisnekretnine

Slične nekretnine

Stan in Novi Beograd Blok 65

Prodaja, dvosoban stan, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije