229,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 72m², Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 72m², Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 72m², Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 72m², Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 72m², Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 72m², Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 72m², Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 72m², Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 72m², Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 72m², Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 72m², Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 72m², Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 72m², Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije - image 13
  • Prodaja, trosoban stan, 72m², Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije - image 14
  • Prodaja, trosoban stan, 72m², Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije - image 15
  • Prodaja, trosoban stan, 72m², Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije - image 16
  • Prodaja, trosoban stan, 72m², Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije - image 17
  • Prodaja, trosoban stan, 72m², Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije - image 18
  • Prodaja, trosoban stan, 72m², Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije - image 19
229,000 € (3,181 €/m²)
72 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 72m², Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije

Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije Beograd Srbija

Opis nekretnine

Lux trosoban stan na 3 nivoa, 72m2 – Centar, Palilula (Ilirska)

Prodaje se unikatan, luksuzno sređen trosoban stan površine 72 m² na odličnoj lokaciji u centru grada (Opština Palilula, Ilirska ulica, u blizini Bulevara despota Stefana). Stan se nalazi u mirnoj, uvučenoj ulici, potpuno izolovan od gradske buke.
Prostor je izuzetno specifičan, moderan i funkcionalno organizovan na tri nivoa:
Prvi nivo: Ulazni deo sa manjim, gostinskim kupatilom.
Drugi nivo: Komforan open-space prostor koji objedinjuje dnevni boravak, trpezariju i modernu kuhinju.
Treći nivo: Dve spavaće sobe i glavno kupatilo.
Stan je uknjižen, nalazi se u prizemlju (PR) održavane zgrade od ukupno dva sprata (nije poslednji sprat). Grejanje je etažno (EG) sa sopstvenim kotlom, što omogućava potpunu kontrolu troškova. Idealna nekretnina za ljubitelje atraktivnog i drugačijeg životnog prostora u centru, kao i odlična investicija za izdavanje (stan na dan ili dugoročni zakup).

Agencijska provizija 2%.

Za više informacija agent: Žikica 06*/****-***

Detalji o nekretnini

ID oglasa
523290
Objavljeno
14.02.2026
Ažuriran
16.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

72m²

Sobe

3

Kupatila

0

Sprat

Pr

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3180.56 €

Učešće 45,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,110 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
183,200 €
Učešće
45,800 €
Ukupna kamata
83,237 €
Ukupno plaćanje
266,437 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene trosobnih stanova - Palilula Sve Podlokacije

Profesorska Kolonija
Palilula Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 15.82% viša od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Palilula Sve Podlokacije

Prosečna cena: 2746.10 €/m²

Ova nekretnina je 4.65% manja od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Palilula Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 76 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Gligoric Nekretnine

Registarski broj

1525

Lokacija

Palilula Sve Podlokacije

Profesorska Kolonija

Kvadratura

72m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Gligoric Nekretnine

Slične nekretnine

Poslovni prostor in Profesorska Kolonija

Prodaja, poslovni prostor, 23m², Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije

87,000 €

Profesorska Kolonija