498,000 €
  • Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Savski Venac, Beograd - image 1
  • Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Savski Venac, Beograd - image 2
  • Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Savski Venac, Beograd - image 3
  • Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Savski Venac, Beograd - image 4
  • Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Savski Venac, Beograd - image 5
  • Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Savski Venac, Beograd - image 6
  • Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Savski Venac, Beograd - image 7
  • Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Savski Venac, Beograd - image 8
  • Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Savski Venac, Beograd - image 9
  • Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Savski Venac, Beograd - image 10
  • Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Savski Venac, Beograd - image 11
  • Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Savski Venac, Beograd - image 12
  • Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Savski Venac, Beograd - image 13
  • Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Savski Venac, Beograd - image 14
  • Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Savski Venac, Beograd - image 15
  • Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Savski Venac, Beograd - image 16
  • Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Savski Venac, Beograd - image 17
  • Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Savski Venac, Beograd - image 18
  • Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Savski Venac, Beograd - image 19
  • Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Savski Venac, Beograd - image 20
498,000 € (4,527 €/m²)
110 m²
4 Soba

Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Savski Venac, Beograd

Savski Venac, Beograd Srbija

Opis nekretnine

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Luke Celovica Trebinjca, 4.0, 110 m2 sa 2 terase, V od IX spratova, cg, 2 lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, namesten, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja.

Ekskluzivan prostor u novoizgradjenom luksuznom stambenom objektu, vrhunskog kvaliteta i izuzetne lokacije, sa pogledom na park, dvorisno orijentisan, nedaleko od Kule i Galerije.

Objekat obuhvata uredjeni otvoreni prostor, recepciju 24/7, celodnevno obezbedjenje i video nadzor.

Elegantan, luksuzno dizajniran, kompletno opremljen i namesten.

Prostorije: hodnik, dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim delom otvorenog koncepta, 3 spavace sobe, 2 kupatila (sa kadom i tus kabinom), toalet, ostava i 2 terase.

Jedna od spavacih soba ima sopstveno kupatilo i walk-in garderober.

Mogucnost kupovine parking mesta u garazi uz doplatu.

Cena 498 000 evra.

Kupite ovu nekretninu preko agencije Raicevic nekretnine i POKLANJAMO VAM idejno resenje dizajna enterijera! Pozovite nas za vise informacija.

Agencijska provizija koju placa KUPAC iznosi 2 % od dogovorene kupoprodajne cene. gr.dozvola Raicevic nekretnine 5/9 Luke Celovica Trebinjca

Detalji o nekretnini

ID oglasa
523122
Objavljeno
14.02.2026
Ažuriran
14.02.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

110m²

Sobe

4

Kupatila

0

Sprat

5. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 4527.27 €

Učešće 99,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,414 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
398,400 €
Učešće
99,600 €
Ukupna kamata
181,014 €
Ukupno plaćanje
579,414 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene četvorosobnih stanova - Savski Venac

Savski Venac
Beograd

Cena ove nekretnine je 2.32% niža od prosečne cene četverosobnog stana na lokaciji Savski Venac

Prosečna cena: 4634.81 €/m²

Ova nekretnina je 14.14% manja od prosečne veličine četverosobnog stana na lokaciji Savski Venac

Prosečna veličina: 128 m²

4,635 €
Prosečna godišnja cena
+2%
Trend cena (godišnje)
91

Kvadratura

110m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Nekretnine Raicevic

Slične nekretnine

Stan in Savski Venac

Prodaja, četvorosoban stan, 146m², Savski Venac, Beograd

727,500 €

Savski Venac

4 sobe 1 kupatilo 146
Prodaja, četvorosoban stan, 146m², Savski Venac, Beograd