195,000 €
  • Prodaja, garsonjera, 27m², Savski Venac, Beograd - image 1
  • Prodaja, garsonjera, 27m², Savski Venac, Beograd - image 2
  • Prodaja, garsonjera, 27m², Savski Venac, Beograd - image 3
  • Prodaja, garsonjera, 27m², Savski Venac, Beograd - image 4
  • Prodaja, garsonjera, 27m², Savski Venac, Beograd - image 5
  • Prodaja, garsonjera, 27m², Savski Venac, Beograd - image 6
  • Prodaja, garsonjera, 27m², Savski Venac, Beograd - image 7
  • Prodaja, garsonjera, 27m², Savski Venac, Beograd - image 8
  • Prodaja, garsonjera, 27m², Savski Venac, Beograd - image 9
  • Prodaja, garsonjera, 27m², Savski Venac, Beograd - image 10
195,000 € (7,222 €/m²)
27 m²

Prodaja, garsonjera, 27m², Savski Venac, Beograd

Savski Venac, Beograd Srbija

Opis nekretnine

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Hercegovacka, 0.5, 27.41 m2 sa terasom, III od XVI spratova, cg, 2 lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, namesten, gradjevinska dozvola, parking mesto u garazi, novogradnja.

Luksuzni studio, moderno dizajniran i opremljen, sa fantasticnim pogledom na reku i grad.

Objekat obuhvata ambijentalno uredjeni otvoreni prostor sa zelenilom, u drugom delu do reke, sa uredjenim decjim igralistem, bez saobracaja i buke. Poseduje recepciju 24/7, celodnevno obezbedjenje, video nadzor, centralni sistem za odlaganje otpada sa pristupom na svakom spratu zgrade.

Prostor je izuzetno svetao, sa visinom tavanica od 2.80 m.

U sklopu terase postoji mala ostava u kojoj je smestena spoljna jedinica inverter klime koja je fakticki van terase, a veoma je pogodna za vecu vertikalnu susilicu za ves.

Stanu pripada parking mesto mesto u garazi (16.5 m2), na nivou - 2, pogodno za veca vozila, sa cenom od 30 000 evra.

Takodje, pripada mu i zasebno ogradjena ostava (oko 3 m2) u neposrednoj blizini parking mesta.

Visina mesecnih troskova iznosi oko 150 evra. Idealan je za stanovanje, poslovni prostor ili kao sjajna investicija za dnevno i mesecno izdavanje.

Cena 195 000 evra.

Kupite ovu nekretninu preko agencije Raicevic nekretnine i POKLANJAMO VAM idejno resenje dizajna enterijera! Pozovite nas za vise informacija.

Agencijska provizija koju placa KUPAC iznosi 2 % od dogovorene kupoprodajne cene. gr.dozvola Raicevic nekretnine 3/16 Hercegovacka

Detalji o nekretnini

ID oglasa
523004
Objavljeno
14.02.2026
Ažuriran
14.02.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

27m²

Sobe

0

Kupatila

0

Sprat

3. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 7222.22 €

Učešće 39,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
945 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
156,000 €
Učešće
39,000 €
Ukupna kamata
70,879 €
Ukupno plaćanje
226,879 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene stanova - Beograd

Savski Venac
Beograd

Cena ove nekretnine je 60.45% viša od prosečne cene garsonjere stana na lokaciji Beograd

Prosečna cena: 4501.31 €/m²

Ova nekretnina je 2.36% manja od prosečne veličine garsonjere stana na lokaciji Beograd

Prosečna veličina: 28 m²

Kvadratura

27m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Nekretnine Raicevic

Slične nekretnine

Stan in Savski Venac

Prodaja, četvorosoban stan, 117m², Savski Venac, Beograd

850,000 €

Savski Venac

4 sobe 1 kupatilo 117
Prodaja, četvorosoban stan, 117m², Savski Venac, Beograd
Stan in Savski Venac

Prodaja, dvosoban stan, 55m², Savski Venac, Beograd

289,000 €