700,000 €
700,000 € (4,930 €/m²)
142 m²
4 Soba

Prodaja, četvorosoban stan, 142m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd

Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

U prilici smo da vam ponudimo dupleks sa bazenom u novogradnji na traženoj lokaciji u ulici Dimitrija Tucovića.
Kvalitetna gradnja, termo i zvučna izolacija, PVC stolarija sa ALU roletnama sa prekidačem, unutrašnja vrata medijapan, spoljna sigurnosna vrata (zvučna izolacija). EG, inverter klima, troslojni parket tarket, vrhunska italijanska keramika.
Dupleks se sastoji od:
Hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, tri spavaće sobe, degažmana, kupatila i terase.
Dupleks je smešten na 6. i 7. spratu (povučenom spratu) gde je predviđen i bazen sa dovoljno prostora za uživanje.
Građevinska dozvola.
Mogućnost kupovine parking mesta u zgradi.
Završetak radova planiran za 30.mart 2027.godine.
Agent Nina br telefona
Br.uverenja 1933
Agencijska provizija za kupca 2% 6/7 Dimitrija Tucovića

Detalji o nekretnini

ID oglasa
521703
Objavljeno
12.02.2026
Ažuriran
12.02.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

142m²

Sobe

4

Kupatila

0

Sprat

6. sprat

Agencija

Lex

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 4929.58 €

Učešće 140,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
3,393 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
560,000 €
Učešće
140,000 €
Ukupna kamata
254,438 €
Ukupno plaćanje
814,438 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene četvorosobnih stanova - Zvezdara Sve Podlokacije

Zvezdara Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 50.2% viša od prosečne cene četverosobnog stana na lokaciji Zvezdara Sve Podlokacije

Prosečna cena: 3281.93 €/m²

Ova nekretnina je 27.45% veća od prosečne veličine četverosobnog stana na lokaciji Zvezdara Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 111 m²

3,282 €
Prosečna godišnja cena
+11%
Trend cena (godišnje)
93

Kvadratura

142m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

LN

Lex

Slične nekretnine

Stan in Uciteljsko Naselje

Prodaja, jednosoban stan, 34m², Uciteljsko Naselje, Zvezdara Sve Podlokacije

107,180 €