172,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 57m², Zemun Gornji Grad, Zemun Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 57m², Zemun Gornji Grad, Zemun Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 57m², Zemun Gornji Grad, Zemun Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 57m², Zemun Gornji Grad, Zemun Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 57m², Zemun Gornji Grad, Zemun Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 57m², Zemun Gornji Grad, Zemun Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 57m², Zemun Gornji Grad, Zemun Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 57m², Zemun Gornji Grad, Zemun Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 57m², Zemun Gornji Grad, Zemun Sve Podlokacije - image 9
172,000 € (3,018 €/m²)
57 m²
3 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 57m², Zemun Gornji Grad, Zemun Sve Podlokacije

Zemun Gornji Grad, Zemun Sve Podlokacije Beograd Srbija

Opis nekretnine

- Pravosnažna građevinska dozvola.
- Čista i uredna dokumentacija.
- Prijava radova.
.
- Kredibilan i proveren investitor.
- Investitor sa višegodišnjim iskustvom u stambenoj gradnji.
- Saradnja sa proverenim projektantima i izvođačima.
- Projekti završavani u predviđenim rokovima.
- Rok za useljenje je Decembar 2026.
.
- Investitor je pravno lice u sistemu PDV-a.
- Mogućnost povrata PDV-a za kupce prvog stana.
.
- Površina 57 m2.
- Prvi sprat.
- Izuzetna novogradnja.
- Blizina svih neophodnih infrastrukturnih sadržaja.
- Cena je izražena bez PDV-a.
- Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 21.000 i 23.000 evra.
- Topla preporuka.
PROSTORIJE: Dnevni boravak, predsoblje, dve spavaće sobe, toalet, lođa;

Mapa je informativnog karaktera i ne prikazuje tačnu lokaciju.

Agencijska nadoknada iznosi 2%.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
521304
Objavljeno
11.02.2026
Ažuriran
11.02.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

57m²

Sobe

3

Kupatila

1

Sprat

1. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3017.54 €

Učešće 34,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
834 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
137,600 €
Učešće
34,400 €
Ukupna kamata
62,519 €
Ukupno plaćanje
200,119 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene trosobnih stanova - Zemun Gornji Grad

Zemun Gornji Grad
Zemun Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 3.72% viša od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Zemun Gornji Grad

Prosečna cena: 2909.41 €/m²

Ova nekretnina je 27.81% manja od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Zemun Gornji Grad

Prosečna veličina: 79 m²

2,909 €
Prosečna godišnja cena
+3%
Trend cena (godišnje)
95
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

ARTOPOLIS 369

Registarski broj

2104

Lokacija

Zemun Sve Podlokacije

Zemun Gornji Grad

Kvadratura

57m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

AN

ARTOPOLIS 369

Slične nekretnine

Stan in Zemun Gornji Grad

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Zemun Gornji Grad, Zemun Sve Podlokacije