250,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 64m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 64m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 64m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 64m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 64m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 64m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 64m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 64m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 64m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 64m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 64m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 64m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 12
250,000 € (3,906 €/m²)
64 m²
3 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 64m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd

Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Detalji o nekretnini

ID oglasa
519000
Objavljeno
04.02.2026
Ažuriran
29.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

64m²

Sobe

3

Kupatila

1

Sprat

4. sprat

Broj terasa

1

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3906.25 €

Učešće 50,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,212 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
200,000 €
Učešće
50,000 €
Ukupna kamata
90,871 €
Ukupno plaćanje
290,871 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene trosobnih stanova - Zvezdara Sve Podlokacije

Zvezdara Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 24.77% viša od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Zvezdara Sve Podlokacije

Prosečna cena: 3130.65 €/m²

Ova nekretnina je 17.39% manja od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Zvezdara Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 77 m²

3,131 €
Prosečna godišnja cena
+3%
Trend cena (godišnje)
107

Kvadratura

64m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Divisnekretnine

Slične nekretnine

Stan in Kluz

Prodaja, jednosoban stan, 54m², Kluz, Zvezdara Sve Podlokacije

160,000 €

Kluz

1 soba 0 54