342,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 76m², Stari Grad, Beograd - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 76m², Stari Grad, Beograd - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 76m², Stari Grad, Beograd - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 76m², Stari Grad, Beograd - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 76m², Stari Grad, Beograd - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 76m², Stari Grad, Beograd - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 76m², Stari Grad, Beograd - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 76m², Stari Grad, Beograd - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 76m², Stari Grad, Beograd - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 76m², Stari Grad, Beograd - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 76m², Stari Grad, Beograd - image 11
342,000 € (4,500 €/m²)
76 m²
3 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 76m², Stari Grad, Beograd

Stari Grad, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju troiposoban stan na četvrtom spratu u zgradi sa liftom.

Stan se nalazi na Dorćolu, nedaleko od Dunavskog keja.

Ima dnevnu i tri spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom i jedan mokri čvor.

Iz dnevne sobe se izlazi na terasu koja gleda na dvorište ispred zgrade.

Ispred zgrade se nalazi parking koji je stanari ove i okolnih zgrada koriste bez naknade.

Stan je uknjižen, prazan i odmah useljiv.

Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
514339
Objavljeno
22.01.2026
Ažuriran
01.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

76m²

Sobe

3

Kupatila

1

Sprat

4. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 4500.00 €

Učešće 68,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,658 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
273,600 €
Učešće
68,400 €
Ukupna kamata
124,311 €
Ukupno plaćanje
397,911 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene trosobnih stanova - Stari Grad

Stari Grad
Beograd

Cena ove nekretnine je 3.78% niža od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Stari Grad

Prosečna cena: 4676.87 €/m²

Ova nekretnina je 4.63% manja od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Stari Grad

Prosečna veličina: 80 m²

4,677 €
Prosečna godišnja cena
+9%
Trend cena (godišnje)
116
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Megastan Nekretnine

Registarski broj

298

Lokacija

Beograd

Stari Grad

Kvadratura

76m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MN

Megastan Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Stari Grad

Prodaja, dvosoban stan, 46m², Stari Grad, Beograd

173,900 €

Stari Grad

2 sobe 1 kupatilo 46
Prodaja, dvosoban stan, 46m², Stari Grad, Beograd