Zgrada se nalazi na centralnoj gradskoj lokaciji, u mirnom delu Zvezdare, izmedju ulice Dimitrije Tucovica i Bulevara kralja Aleksandra. Kvalitetna zgrada od crvene fasadne cigle, u kojoj se stanovi retko pojavljuju u ponudi.
Stan je dvostrano orjentisan i funkcionalan.
Prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve spavace sobe, hodnik, toalet, kupatilo, garderober i terasa. U izvornom stanju. Ima pripadajuci podrum. Pogodan je i za poslovni prostor.
Uknjizen je i moguca je kupovina putem stambenog kredita.
Stan
84m²
3
N/A
Vukov Spomenik
Vukov Spomenik, Zvezdara Sve Podlokacije
265,000 €
3,155 € po m²
Agencija
Primat NekretnineCena po m²: 3154.76 €
Učešće 53,000 €
Napomena:
Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.
Cena ove nekretnine je 13.79% niža od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Vukov Spomenik
Prosečna cena: 3659.40 €/m²
Ova nekretnina je 0.98% veća od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Vukov Spomenik
Prosečna veličina: 83 m²
Agencija (posrednik)
Primat Nekretnine
Registarski broj
-
Lokacija
Zvezdara Sve Podlokacije
Vukov Spomenik
Kvadratura
84m²
Struktura
3 Sobe
Tip nekretnine
Stan
Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.
Vukov Spomenik
Vukov Spomenik
Vukov Spomenik
Vukov Spomenik
Vukov Spomenik
Vukov Spomenik
Vukov Spomenik
Vukov Spomenik
Vukov Spomenik
Vukov Spomenik