368,880 €
  • Prodaja, stan, 116m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, stan, 116m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 2
368,880 € (3,180 €/m²)
116 m²
4.5 Soba

Prodaja, stan, 116m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd

Zemun Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Komforan, četvoroiposoban stan povrsine 116m2. Nalazi na 2/3 sprata u stambenoj zgradi u izgradnji sa samo četiri stana. Prema građevinskom projektu, u planu je izgradnja zgrade i stanova po najvišim standardima građevinarstva. Grejanje je pomoću električnog kotla. Oko zgrade je slobodan parking. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta uz doplatu 10.000 eur + PDV.

Planirani rok uselenja je do kraja 2026. god.

Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene

ID oglasa: 25144.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
502484
Objavljeno
12.12.2025
Ažuriran
28.01.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

116m²

Sobe

4.5

Kupatila

0

Sprat

2. sprat

Parking

True

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3180.00 €

Učešće 73,776 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,788 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
295,104 €
Učešće
73,776 €
Ukupna kamata
134,081 €
Ukupno plaćanje
429,185 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

116m²

Struktura

4.5 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

EN

Eminent Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Zemun Sve Podlokacije

Prodaja, trosoban stan, 77m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd

138,000 €

Zemun Sve Podlokacije

3 sobe 1 kupatilo 77
Stan in Zemun Sve Podlokacije

Prodaja, četvorosoban stan, 84m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd

329,000 €

Zemun Sve Podlokacije

4 sobe 0 84
Stan in Zemun Meandri

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Zemun Meandri, Zemun Sve Podlokacije

162,000 €

Zemun Meandri