395,000 €
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Južni Bulevar, Vračar Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Južni Bulevar, Vračar Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Južni Bulevar, Vračar Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Južni Bulevar, Vračar Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Južni Bulevar, Vračar Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Južni Bulevar, Vračar Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Južni Bulevar, Vračar Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Južni Bulevar, Vračar Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Južni Bulevar, Vračar Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Južni Bulevar, Vračar Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Južni Bulevar, Vračar Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Južni Bulevar, Vračar Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Južni Bulevar, Vračar Sve Podlokacije - image 13
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Južni Bulevar, Vračar Sve Podlokacije - image 14
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Južni Bulevar, Vračar Sve Podlokacije - image 15
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Južni Bulevar, Vračar Sve Podlokacije - image 16
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Južni Bulevar, Vračar Sve Podlokacije - image 17
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Južni Bulevar, Vračar Sve Podlokacije - image 18
  • Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Južni Bulevar, Vračar Sve Podlokacije - image 19
395,000 € (4,489 €/m²)
88 m²
4 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Južni Bulevar, Vračar Sve Podlokacije

Južni Bulevar, Vračar Sve Podlokacije Beograd Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju je moderan, potpuno opremljen i luksuzno uređen četvorosoban stan površine 88 m2, smešten na 1. spratu kvalitetne novogradnje u samom centru Vračara, u Šumatovačkoj ulici. Stan je južno orijentisan, izuzetno svetao i uređen najkvalitetnijim materijalima, sa pažljivo odabranim detaljima i unikatnim italijanskim nameštajem koji prostoru daje poseban osećaj elegancije i komfora.

Stan je kompletno namešten i opremljen smart home sistemom koji omogućava upravljanje rasvetom, grejanjem i bezbednošću, čineći svakodnevni život modernijim i praktičnijim. Prostor je funkcionalno organizovan i pruža visok nivo udobnosti, uz dve terase i dva moderna kupatila koja dodatno doprinose komforu stanovanja.

Zgrada je novije gradnje, sa liftom, odličnom toplotnom izolacijom i visokim nivoom sigurnosti, dok su stan i objekat zaštićeni blindiranim vratima, alarmom, kamerama i video nadzorom. Grejanje je centralno i podno, što obezbeđuje prijatnu temperaturu tokom cele godine.

Lokacija je jedna od najtraženijih na Vračaru, u mirnoj ulici koja je okružena svim potrebnim sadržajima za svakodnevni život, uključujući škole, vrtiće, markete, parkove, kafiće i restorane, uz odličnu povezanost sa ostatkom grada.

Garažno mesto je dostupno uz doplatu od 28.000 eura.

Cena: 395.000 eura
Površina: 88 m2
Sprat: 1/4 (novogradnja)
Uknjiženo: Da

Za više informacija i razgledanje kontaktirajte nas.

Agencijska provizija iznosi 2% od kupoprodajne cene.

ID oglasa: 44240

Detalji o nekretnini

ID oglasa
496711
Objavljeno
28.11.2025
Ažuriran
29.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

88m²

Sobe

4

Kupatila

2

Sprat

1. sprat

Parking

False

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 4488.64 €

Učešće 79,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,915 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
316,000 €
Učešće
79,000 €
Ukupna kamata
143,575 €
Ukupno plaćanje
459,575 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene četvorosobnih stanova - Vračar Sve Podlokacije

Južni Bulevar
Vračar Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 24.69% viša od prosečne cene četverosobnog stana na lokaciji Južni Bulevar

Prosečna cena: 3599.80 €/m²

Ova nekretnina je 22.21% manja od prosečne veličine četverosobnog stana na lokaciji Južni Bulevar

Prosečna veličina: 113 m²

Kvadratura

88m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

AN

As Pro Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Južni Bulevar

Prodaja, trosoban stan, 83m², Južni Bulevar, Vračar Sve Podlokacije

399,000 €

Južni Bulevar

3 sobe 0 83